Skocz do zawartości
IGNORED

Czy znajdę coś takiego?


Piotr Seb

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem leniwcem i nim zdecydowałem się na wpis poserfowałem po necie i... nie znalazłem satysfakcjonującej odpowiedzi (lub chociaż wskazówki). Poszukuję sprzętu, który umożliwiłby słuchanie muzyki z internetu (np. Spotify, Itunes). Chciałbym mieć dobrą jakość i jedno pudełko. Czyli krótko pisząc wszystko w jednym włączając w to dobrej klasy wzmacniacz. Dokładniej (o ile nie błądzę) to chciałbym sieciowy odtwarzacz zintegrowany ze wzmacniaczem. Jeżeli coś takiego istnieje to może ktoś wskaże mi taki sprzęt i odpowiednie do niego kolumny. Cena w komplecie od 10 do 20k zł, kolumny podłogowe z niskim basem.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś takiego to po taniości:

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=cocktail+audio&search_scope=category-11&bmatch=seng-v6-p-sm-isqm-1-e-0113

 

A jak chcesz drożej i lepiej to coś od Naima lub Linna.

 

 

Pozdrawiam,Paweł

Najgorsze to mieć do czynienia z zakompleksionym Polaczkiem, któremu dano odrobinę władzy.

"Beware of all those in whom the urge to punish is strong". Nietzsche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marantz coś tam ostatnio wystrugał tylko nie wiem czy kombajn przyzwoitej klasy. Sam strumieniowiec to tak, tylko nie wiem jak u niego jest ze spotyfajem.

Cocktajl jak cocktajl tyle samo przeciwników co zwolenników ale to jak z każdym sprzętem. Ja z serwisów stremingowych nie korzystam (za stary jestem ;) coctail przyszedł mi do głowy bo dla niektórych to jest to.

Pozdrawiam, P.

Najgorsze to mieć do czynienia z zakompleksionym Polaczkiem, któremu dano odrobinę władzy.

"Beware of all those in whom the urge to punish is strong". Nietzsche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dzięki. Poszukam w sklepach. Może będę mógł posłuchać. Dzięki za życzliwe zainteresowanie i podpowiedzi, Jeżeli nie znajdę odpowiedniego "kombajna"może rozwiązaniem byłby wzmacniacz z wejściem dla iPhona, iPoda, Wybór kolumn dokonany, DALI Mentor. Teraz szukam dla nich odpowiedniego partnera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dali Mentor to fajne i ładne głośniki.

Jednak zastanawiam się dlaczego "kombajn" piszesz że całkiem niemało pieniędzy chcesz przeznaczyć na zintegrowane źródło. Nie lepiej rozejrzeć się za wzmacniaczem z przetwornikiem CA na pokładzie i do tego kupić streamer, np. coś z oferty Marantza, Pioneera itp, teraz jest naprawdę wybór.

Można jeszcze do sprawy podejść troszkę niekonwencjonalnie i większość pieniędzy przeznaczyć na wspomniany wzmacniacz i zainteresować się systemem Daphile

http://www.audiostereo.pl/linuxowe-granie_109378.html

ale już kwestia gustu i preferencji.

W każdym razie z pieniędzmi które masz do dyspozycji unikałbym raczej zintegrowanych urządzeń.

Pozdrawiam, P.

Najgorsze to mieć do czynienia z zakompleksionym Polaczkiem, któremu dano odrobinę władzy.

"Beware of all those in whom the urge to punish is strong". Nietzsche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ścianie północno zachodniej jest lekka posucha. W Szczecinie to może w Dacie u Zbyszka tylko nie wiem czy przeniósł sklep. Kiedyś był na Wyszyńskiego jeśli znasz Szczecin to tuż przy kładce, lub trochę wyżej w Audiofanie jednak jeśli ten sklep nie zmienił personelu i polityki działania to odradzam.

W Zielonej z tego co wiem jest dosyć duży sklep ale nie znam namiarów.

Najgorsze to mieć do czynienia z zakompleksionym Polaczkiem, któremu dano odrobinę władzy.

"Beware of all those in whom the urge to punish is strong". Nietzsche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.