Skocz do zawartości
IGNORED

Blu ray, mały dylemat.


martinG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam zamiar kupić odtwarzacz blu ray, poza filmami, zależy mi bardzo na jakości z płyt Cd i SACD. Wstępnie wybrałem nowego donona 1713 UD, mam możliwość zakupić w trochę wyższej cenie, czyli za ok 2000 pln używanego Arcama bdp 100. Pytanie może i dziwne, ponieważ cena nowego arcama to prawie 5 tyś. No ale...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zdecydujesz się na tego Arcama to przypatrz mu się dobrze (papiery, umowa, nawet obudowa) czy nie jest to czasem powystawowy model, który już swoje przepracował.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam zamiar kupić odtwarzacz blu ray, poza filmami, zależy mi bardzo na jakości z płyt Cd i SACD. Wstępnie wybrałem nowego donona 1713 UD, mam możliwość zakupić w trochę wyższej cenie, czyli za ok 2000 pln używanego Arcama bdp 100. Pytanie może i dziwne, ponieważ cena nowego arcama to prawie 5 tyś. No ale...

 

Słuchałeś tego Denona czy tylko tak wytypowałeś patrząc na dane dechniczne? Arcama nie znam ale Denon do stereo wg mnie nie jest dobrą ani nawet średnią pozycją.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakbyś przez kilka dni sprawdził czy ci pasuje ten Arcam. Ja go miałem krótko u siebie i nie byłem zadowolony - prędkość działania, wygoda użytkowania, wykrywanie materiału filmowego i video czyli zmiana klatek automatycznie nie działało. Słabe wsparcie dla różnych plików multimedialnych. Sekcja video przeciętna, audio - sprawdzałem tylko HDMI więc nie wiem. Moim zdaniem nie jest warty 2 tys...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakbyś przez kilka dni sprawdził czy ci pasuje ten Arcam. Ja go miałem krótko u siebie i nie byłem zadowolony - prędkość działania, wygoda użytkowania, wykrywanie materiału filmowego i video czyli zmiana klatek automatycznie nie działało. Słabe wsparcie dla różnych plików multimedialnych. Sekcja video przeciętna, audio - sprawdzałem tylko HDMI więc nie wiem. Moim zdaniem nie jest warty 2 tys...

PEŁNA ZGODA W TEMACIE,TO JAKIŚ GNOM TEŻ GO MIAŁEM,NIENADAWAŁ SIĘ DO NICZEGO.MUŁ BAGIENNY,PIERWSZY ODTWARZACZ ARCAMA,NIE WART 500 ZŁ.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam zamiar kupić odtwarzacz blu ray, poza filmami, zależy mi bardzo na jakości z płyt Cd i SACD.

 

Mialem ten sam dylemat ale w końcu kupiłem Panasa BDT-500.

SACD nie czyta ale stary dvd czyta i teraz mam ten komfort, że Panas jest do płyt Blu-ray/dvd a philips do cd/sacd.

 

Denon 1713 u mnie odpadł z uwagi na kolor:)

 

No ale na poważniej to jego sacd wychodzi tylko przez hdmi a mój amplituner sacd po hdmi nie łyknie.

Philipsa łaczę kablami chinch cyfrowe kable nie puszczają DSD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.