Jump to content
IGNORED

Amplituner do 1000zl

czorny05

Recommended Posts

Witam,

Chcialbym zmienic amplituner kina domowego. Aktulanie mam onkyo tx-sr605. Nic mi w nim nie przeszkadza, tylko brakuje wyjscia pre out dla frontow. Poszukiwany amplituner musi posiadac wejscia hdmi i wyjscie pre out dla frontow. Zakladany budzet 1000zl. Sprzet uzywany.

Wiem, ze cenionymi w swoim przedziale cenowym sa denon 3310 lub marantz sr6004, ale oba troche ponad zakladany budzet.

Dzieki.

Pzdr

Te które wymieniasz to ok. 1500 zł/sztuka

Do tysiąca zainteresuj się np. Sony STR DA 2400 ES. Można komplet sklepowy (używkę oczywiście) kupić w granicach 800-900 zł.

Warto.

A omijaj tylko łukiem Sony 1200 ES - padlina jakich mało. Tego co dał przy 1200 znaczek ES należałoby wykastrować po rosyjsku - dwoma cegłami.

2310 fajny,posiadalem.zmienilem na 3808 I mam go do teraz,okolo 4 lat juz.polecam...stwierdzilem ze jak juz zmienie to tylko na arcama avr600 bo wymiana 3808 na nowsze podobnej klasy nie ma sensu.nie dadzami nic wiecej procz wydanej wiekszej gotowki.ogolnie posiadajac kilka modeli onkyo,sony i denona denon jak dla mnie wypadl najkorzystniej.ale to moje zdanie.inni preferuja onkyo a jeszcze inni yamahe...

potwierdzam opinie o 1200es.faktycznie nieporozumienie...jak chyba dobrze pamietam dzwiek nie idzie przez hdmi tylko wizja...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.