Jump to content
IGNORED

Naprawa subwoofera Wharfedale Powercube dx12+

Wook

Recommended Posts

Pod swojego Denona 1509 udało mi się kiedyś kupić go w dobrej cenie - mruczał przepięknie, przynajmniej jak na mój gust

Teraz czasem mruczy, czasem charczy a czasem nie gra w ogóle - nie wiedziaem czy to ampli czy może sub ale dziś podpiąłem subwoofer znajomego pod wzmacniacz i gra normalnie.

Podpiąłem u niego suba i charczy (wolałbym żeby się ampli spierniczył, no ale cóż :)

Już i tak postanowiłem pójść w stereo do salonu, ale zastanawiam się jeszcze czy tego zestawu nie podpiąć gdzie indziej dlatego moje pytanie - czy suby się w ogóle naprawia/regeneruje?

Kiedyś pojechałem do polecanego na różnych forach audio serwisanta audio z samym subem to powiedział że większość subwooferów pozalewana jest żywicą i tego się nie naprawia, podpiął - powiedział że sub działa i pewnie amplituner no ale dziś tą opcję wykluczyłem

kocham tego suba, tyle razem muzyki przerobiliśmy że nawet nie wyobrażam sobie wywalenia go :/

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.