Jump to content
IGNORED

Jak podpiąć/słuchać muzyki z pendriva na sprzęcie hifi?

Tomasz D.

Recommended Posts

Witam

Posiadam sprzęt hifi. Jest to densen beat-100, kolumny dynaudio msp150 i jakiś tam odtwarzacz onkyo. Na wyżej wymienionym sprzęcie słucham muzyki z oryginalnych(nie wypalanych przezemnie) płyt cd. Jednak w necie jest cała masa muzyki mp3. Chciałbym to podpiąć pod densena. Wiem herezja ale nie jest na tyle majętny a przedewszystkim nie mam aż tyle miejsca w pokoju aby przechowywać całą mase płyt cd. Czy możecie mi poradzić co mam kupić aby móc podłączyć pendriva pod usb z muzyką i musi mieć koniecznie jakiś mały wyświetlacz abym mógł "kontrolować" to co w danej chwili słucham. Telewizor od razu pisze że odpada. Chodzi mi o rozwiązanie znane z obecnych tanich wież z obsługą usb. Co mam wybrać?

---

Byłbym zapomniał. Budżet do 400 zł.

Możesz zainwestować w odtwarzacz strumieniowy Avox StriimLINK - ma wejście USB, ponadto obsługuje usługi muzyczne (Deezer, vTuner) oraz radio internetowe.

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

No to byłoby fajne. Tylko jak tam jest z obsługą? Czy jak podłącze pendrive do tego cuda i to z kolei pod densena, czy wybieranie utworów będzie wygodne?(albo jak na pendrivie są np. albumy) Bo od razu pisze że telewizora a tym bardziej kompa w to mieszać nie chce.

---

Aaa... androidem można. Ok czyli z mojego samsung s III mini będę mógł sobie zmieniac utwory odtwarzane z pendriva?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.