Jump to content
IGNORED

Wzmacniacz słuchawkowy do HD 600 i do.. G4ME Zero


Fr0styyy

Recommended Posts

Witam.

Od kilku lat jestem posiadaczem HD600, ale głupio mi o tym teraz mówić, bo od zawsze używałem ich bez odpowiedniego wzmacniacza (o ile jakiś stary Technics a'la kino domowe można nazwać wzmacniaczem)..

Generalnie kupiłem je za radą znajomych, polecili mi je do produkcji muzyki (kilka płyt na koncie, muzyka elektroniczna) i nie mogę złego słowa powiedzieć.

Teraz nastał moment gdzie chciałbym po prostu czerpać z tych słuchawek 100% ale nie wiem od czego zacząć. Nie orientuje się kompletnie jakie różnicę są we wzmacniaczach poza tym, że każdy inaczej brzmi (?).

Nie chcę celować w jakąś najwyższą półkę, bo nie jestem aż takim audiofilem żeby wydawać 1,5k na sam wzmacniacz. Planuję też za niedługo zakup słuchawek do gry od Sennheisera więc fajnie gdyby wzmacniacz współgrał z obydwoma (a może obydwiema? :D) słuchawkami.

 

Budżetu nie podałem, bo po prostu nie orientuje się w cenach tego typu sprzętu, no ale powiedzmy max. 1000 PLN, ale to górny pułap cenowy.

Link to comment
Share on other sites

Espressivo-E od Feliks Audio. HD600 sa z natury raczej, jasne i suchawe, o dosc krotkim, precyzyjnym basie, i ten wzmacniacz bardzo im pomaga grac duzo muzykalniej, za te pieniadze nie ma wielu sensownych(!) alternatyw.

 

Hidden Content

    Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Link to comment
Share on other sites

Jeśli system brzmi dobrze to z każdym rodzajem muzyki. System nie wie, jaką muzykę mu się podaje do zagrania. Chyba, że zależy komuś na jakiś specyficznych zniekształceniach, podbiciach czy podbarwieniach to wtedy trzeba sobie dopasować zniekształcające w zadany sposób elementy systemu. Jednak te zniekształcenia będą czytelne także w każdym rodzaju muzyki.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.