Skocz do zawartości
IGNORED

STX Electrino jaka elektronika?


Nautilius XII

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem podobnie z fs250, tyle, że nie zdążyłem ich wypożyczyć do domu, bo trafiła się okazja posłuchania ich w jednym z salonów audio. Odczucia podobne... grało, bez sceny barwy ale grało. W różnych konfiguracjach elektroniki próbowane było i nadal tylko grało. I może w kinie domowym by się sprawdziło tyle, że niestety nie wyglądało. Pozytywne jest jednak to, że można je wypożyczyć i posłuchać w spokoju u siebie. Elektrino i Neutrino nie słyszałem, choć planuję to zrobić, bo wydaje mi się, że te drugie to całkiem ciekawe konstrukcje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie z fs250, tyle, że nie zdążyłem ich wypożyczyć do domu, bo trafiła się okazja posłuchania ich w jednym z salonów audio. Odczucia podobne... grało, bez sceny barwy ale grało. W różnych konfiguracjach elektroniki próbowane było i nadal tylko grało. I może w kinie domowym by się sprawdziło tyle, że niestety nie wyglądało. Pozytywne jest jednak to, że można je wypożyczyć i posłuchać w spokoju u siebie. Elektrino i Neutrino nie słyszałem, choć planuję to zrobić, bo wydaje mi się, że te drugie to całkiem ciekawe konstrukcje.

 

Podziel się odczuciami po odsłuchu Neutrino - tak dla zaspokojenia ciekawości

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słyszałeś może FS 250 n ?

Jak one grają w porównaniu z Electrino?

 

Tak, słuchałem zaraz po zakupie FX-300 i według mnie FX-300 oferują bardziej zróżnicowany dźwięk ale FS250 mają zaje stereofonie, którą rzadko sspotyka się w takiej cenie, więc coś za coś a i tak wiele ;-)

 

 

Inna sprawa, że 1200 polskich złotych, to śmieszna kwota za nowe kolumny,

ale nie przeginajmy z tymi zachwytami.

Za 1200 można nabyć wiele o niebo lepszych używek.

 

masz biznes w używkach więc udaj się do swojegotematu ;_)

Autor tematu powinien usuwać "używkowych naganiaczy wraz z wtórującymi klonami" którzy zrozumieli, że Electrino w tak śmiesznej cenie jest dla nich największą konkurencją.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, słuchałem zaraz po zakupie FX-300 i według mnie FX-300 oferują bardziej zróżnicowany dźwięk ale FS250 mają zaje stereofonie, którą rzadko sspotyka się w takiej cenie, więc coś za coś a i tak wiele ;-)

 

 

 

 

masz biznes w używkach więc udaj się do swojegotematu ;_)

Autor tematu powinien usuwać "używkowych naganiaczy wraz z wtórującymi klonami" którzy zrozumieli, że Electrino w tak śmiesznej cenie jest dla nich największą konkurencją.

 

Słuchaj mądralo, nie mam żadnego biznesu używkowego, sprzedaję swoje monitory które wymieniłem na znacznie wyższą półkę, w międzyczasie z ciekawości testując Electrino.

Nie naganiam na monitory klienta szukającego podłogówek!

Od moderacji są tu właściwe osoby, więc daj sobie siana.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacięcie do używek według poniższego zestawienia ;-)

 

 

 

Są to propozycje z używek do kwoty powiedzmy 500zł. W nowych sprzętach przedział cenowy od 2000 zł w górę.

 

 

bo za kwote blisko 4tys zl chyba uda mi sie kupic dobre markowe zagraniczne male monitory

 

 

Zdaję sobie sprawę, że można kupić używkę w podobnej cenie która zagra lepiej,

 

 

Dali Concept 6 a nawet Conept 2, to w gruncie rzeczy bardzo dobre kolumny, a ich zakup z "drugiej ręki" to świetna okazja

 

 

Do kompletu posiadam nowy nigdy nie odpakowany głośnik centralny Dali concept center w cenie 450 zł.

 

 

Od moderacji są tu właściwe osoby, więc daj sobie siana.

 

Siano zostaw dla siebie na deser, ja dziękuję.

 

Nadal uważam aby autor tematu (o ile go nadal to insteresuje) usuwał kloniastychnaganiaczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STX nadal sprzedaje się najlepiej w nowych instalacjach-domach z kinem domowym.

Electrino 150 oraz 250 jako klasyczne stereo (lub pocjonalnie jako fronty kina) robią furorę w Warszawie i okolicach. Polecam CD orazwzmaka Denona z serii 720, z tym zestawem sprzedaje się najwięcej, niska cena jakość wybitna!

 

Używki są dla ... użytkowników ale nie nowych domów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STX Electrino 250 z Sony CDP-X77ES oraz z Sony TA-F700ES grają więcej niż bardzo dobrze :=) Polecam. Trzy tygodnie słuchania minęło jak 5 minut. Ale...

mam zamiar zmienić elektronikę na Nada również, zobaczymy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal uważam aby autor tematu (o ile go nadal to insteresuje) usuwał kloniastychnaganiaczy.

 

Czy to, że sprzedaję w dziale ogłoszeń swoje kolumny odbiera mi prawo oceny innych???

 

A propos klonów - czy nie dziwnym jest, że te wszystkie głosy o wybitnym brzmieniu Electrino, z każdym właściwie sprzętem - pisane są w większości przez nowych userów - daje do myślenia ;)))

 

Jeszcze raz podkreślam, bo Electrino 150 miałem i sprawdzałem - nie twierdzę, że to jakieś straszne kasztany, ale nie przeginajcie proszę z tymi zachwytami, one nie grają pięć klas wyżej, to nie Tannoy 6xt (nie grają nawet jak dc6) i kropka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Odnośnie założolnego tematu:

Electrino polecamy z elektroniką np. firmy Denon. Taki zestaw oferowaliśmy oa ostatniej wystawie Audio Show 2015 i spokał się z bardzo pochlebnymi opiniami.

 

Odnośnie pierwszej i jedynej reklamacji:

Sprzedaliśmy ponad 200 zestawów Electrino 150 w niespełna 1 miesiąc.

jeden zwrot na dwieście sprzedanych uważam za bardzo dobry wynik.

 

Swoją drogą miał Pan 14 dni roboczych na pełne zapoznanie się z produktem, tym bardziej że tylko same kabelki wygrzewa Pan przez ponad rok :)

a kolumny zwraca tego samego dnia, ale cóż o upodobaniach i zamiarach się nie dyskutuje.

 

Myślę mimo wszystko, że akcję "Electrino" powinien Pan uznać za zakończoną swoim sukcesem.

 

Z poważaniem

Sławomir Trzaskowski

STX

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę mimo wszystko, że akcję "Electrino" powinien Pan uznać za zakończoną swoim sukcesem.

Z poważaniem

Sławomir Trzaskowski

STX

 

Tak, opinia o produkcie jest moja, subiektywna ale obsługa sprzedaży na wysokim poziomie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze starym NAD 372 zgrywają się bardzo dobrze electrino 250, takiego zestawienia słuchałem u klienta. Mniejsze eclectrino 150 zagrały nawet całkiem dobrze z cyfrówką 3020.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Electrino polecamy z elektroniką np. firmy Denon.

Panie Andrzeju a czy próbowaliście zestawiać Electrino z Onkyo ? Jeśli tak to jakie były Państwa odczucia?

 

A tak przy okazji. Jestem nowym użytkownikiem forum i trafiłem tu bo szukałem informacji na temat omawianych głośników. Jak już wcześniej ktoś napisał w sieci poza Państwa oficjalną stroną jest mało informacji na ich temat.

Na audio show NIESTETY nie byłem i nie miałem okazji ich posłuchać tym bardziej zobaczyć. Brakuje mi informacji chociażby czy kolumny można podłączyć w bi-ampingu ?

Wiadome, że głośnik kupuje się słuchem ale również i okiem. Czy białe wykonanie to fornir czy lakier na wysoki połysk ? - przydałoby się więcej zdjęć w dobrej jakości.

 

Będę wdzięczny za odpowiedź.

Adam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zaciekawił mnie ten temat, czy ktoś podłączał do Yamahy, zastanawiam się jak moja starucha ax-892 i cdx-993 by brzmiał. Ciekawe które zestawy były by lepsze większe czy mniejsze?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Electrino polecamy z elektroniką np. firmy Denon.

Panie Andrzeju a czy próbowaliście zestawiać Electrino z Onkyo ? Jeśli tak to jakie były Państwa odczucia?

 

Ehh błąd nowicjusza. Oczywiście moje pytanie skierowane jest do Pana Sławomira.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Witam jak z tymi Electrino 150 wypadłby wzmacniacz yamaha r-301 czy rs-500? miał ktoś takie porównanie?

Nie miałem porównania. ale kupiłem yamahę ax500 jak je dostanę wtedy napiszę jakieś wrażenia. Czekam na kolumny prawie miesiąc, żałuję, że nie zamówiłem wprost od producenta, pewnie miałbym szybciej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich to mój pierwszy post i od razu konkretne pytanie:

 

Posiadam wzmacniacz Diora WS 504 czyli 2x 100 W, 8 om, oraz salon o powierzchni 30m2

Które kolumny STX lepiej nagłośnią mi to pomieszczenie i będę współgrał z tym wzmacniaczem ?

 

Electrino 250

F- 280 n

 

Czy literka "n" oznacza poprawione F-280 ???

 

Pozdrawiam i liczę na pomoc :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Electrino 250 są znacznie droższe od F-280n ale jednocześnie wykonane na najwyższym poziomie, np. panele tweeterów są z aluminium co nie zdarza się nawet w kolumnach za 10 tyś zł,

Literka "n: oznacza nowszą wersję serii F.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

witam wszystkich maniaków Stx-ów

na mnie również ta firma zrobiła olbrzymi wrażenie.

zastnawiam sie nad elektrino 150 lub elektrino 250

niewiem czy 150 dadzą radę do salonu 25m?

czy lepiej brać 250?

sterować nimi będzie amplituner NAD 747 lub 757

Proszę o pomoc:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia tego ile basu preferujesz. 3drogi maja go nieco wiecej i gora jest minimalnie bardziej szczegolowa. Charakter grania ten sam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.audio.lutuje.se

Trójmiasto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia tego ile basu preferujesz. 3drogi maja go nieco wiecej i gora jest minimalnie bardziej szczegolowa. Charakter grania ten sam.

 

dobre pytanie 150 czy 250 do pokoju 25m2 rownież się zastanawiam:)

 

no własnie jakie wziążć

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.