Jump to content
IGNORED

Jaki DAC do MA RX8 + Denon PMA-2000AE?

shake_2008

Recommended Posts

Szanowni Państwo,

Jestem posiadaczem zestawu Monitor Audio RX8 + Denon PMA2000AE. Źródło laptop lub PC, na pewno po USB.

Muzyka której słucham to przede wszystkim TRANCE. Zależy mi, żeby DAC dobrze radził sobie z niskimi częstotliwościami, musi mieć dobry bas.

Cena do max 2000zł, czy porównywał ktoś bezpośrednio:

1) Asus Xonar Essence One

2) Cambridge Audio Dac Magic PLUS (mam możliwość zakupu za ok. 1000zł, tylko jaki charakter brzmienia ma ten DAC??)

3) DENON DA-300USB (bardzo ładny, ale gdzieś w internecie widziałem negatywne opinie i nie wiem co o nim myśleć? Może dobrze by się zgrał ze wzmacniaczem??)

A może jakieś inne propozycje? Nie mam niestety możliwości odsłuchu, z góry dziękuję za odpowiedzi.

Witaj,

z mojej strony do Twojego zestawu zaproponowałbym Ci przetwornik Schiit Bifrost. To model, który gra szybkim, bardzo dynamicznym dźwiękiem, powinien się w Twojej konfiguracji sprawdzić idealnie. Jako alternatywa spójrz także na iFi Audio iDAC2 Micro.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania poszczególnych modeli. W przypadku pytań oczywiście służę pomocą.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.