Jump to content
IGNORED

Proszę o pomoc w wyborze słuchawek


AadamusS

Recommended Posts

Witam. na samym początku zaznaczę że jestem zielony w temacie, wiem że pewnie było milion podobnych tematów, lecz chciałbym poznać zdanie osób które zechcą się wypowiedzieć w tym temacie, jeśli ktoś chce zwracać uwagę że istnieją podobne tematy bądź o mojej niewiedzy prosił bym by się nie wypowiadał. Szukam słuchawek nausznych zamkniętych, ciepłych z z odczuwalnym basem, nie musi być nie wiadomo jak podbity ale żeby był zauważalny. Cena jaka mnie interesuje to około 100-150 zł, w przedziale tym znalazłem modele, które biorę pod uwagę:

 

Superlux HD669

Takstar hd2000

Akg k511

Akg k518 DJ

 

Chciałbym poznać waszą opinie które z nich byłyby najlepsze, bądź ktoś ma inną propozycje?

 

muzyki głównie będę słuchał z laptopa, który ma zintegrowaną kartę dźwiękową i podejrzewam że nie wykorzystam przez to jakości tych słuchawek, więc zastanawiam się czy nie kupić następnie do tych słuchawek jakiejś zewnętrznej karty dźwiękowej, nawet z wbudowanym wzmacniaczem (nie wiem czy poprawnie piszę, że chodzi o DAC i czy ten wzmacniacz jest niezbędny) głownie używał bym jej do słuchania na owych słuchawkach, lecz chciałbym mieć możliwość podłączenia do niej głośników 5.1

 

znalazłem takowe:

 

Fiio e10k olympus 2

Fiio e11k (a3) kilimanjaro 2

Audiotrack maya u5

Fiio d03 Taishan

 

Na kartę nie przewiduje wydać więcej niż 300 zł. Zastanawiam się czy jej zakup będzie aż tak niezbędny ale chce zyskać dobrą jakość dźwięku którym można się rozkoszować, więc podejrzewam że warto będzie w nią zainwestować. Niestety nie umiem się zdecydować która w zupełności by mi wystarczyła, jeśli znalazła by się jakaś w okolicy 200 zł i dawała by dobrą jakość bez szumów to nie potrzebuje droższej. Oczekuję na podpowiedź od osób które mają o tym co piszę jakieś pojęcie, bo u mnie z tym słabo, pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie te słuchawki są z jednego worka z napisem "weź na plażę".Pomyśl o TAKSTAR TS-662 można je dostać za 160 zł (nowe) .

Mylisz dac-ki z wyjściem słuchawkowym z ze wzmacniaczami słuchawkowym.i Weź FiiO E10K Olympus 2 spoglądnij też na najnowsze uNOSTROMO ( ale ten najnowszy)

Link to comment
Share on other sites

"Pomyśl o TAKSTAR TS-662 można je dostać za 160 zł (nowe) ." - to jest otwarta konstrukcja, mi zależy na zamkniętej

"Mylisz dac-ki z wyjściem słuchawkowym z ze wzmacniaczami słuchawkowym.i Weź FiiO E10K Olympus 2 spoglądnij też na najnowsze uNOSTROMO" - uważasz że ten Fiio e10k będzie potrzebnym wydatkiem do słuchawek za 150-200 zł? poprawi to jakość ich gry czy raczej okaże się że słuchawki są za słabe do takiego DAC'a i nie wykorzystam jego potencjału?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.