Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki odtwarzacz CD do Cantonów RC-L i Densena B100


Tomasz2015

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Chciałbym zainwestować w używany odtwarzacz CD do zestawu Cantony RC-L + Densen B100.

 

Brzmienie, jakie mnie interesuje: bez skrajności tj. bez przesadnej ostrości czy przesadnej łagodności.

 

Pytania mam dwa: 1. jaki budżet powinienem wysupłać, żeby nie inwestować w coś zbyt dobrego, 2. jakie modele polecalibyście?

 

Moje kryteria:

-jestem zainteresowany używanym odtwarzaczem CD (nie DAC-iem)

-najchętniej z tanim laserem

-odtwarzacza mogę szukać zarówno w Polsce jak i na ebay w Niemczech i UK

-słucham wszystkiego (łącznie z muzyką elektroniczną wymagającą bogatych basów).

 

Będę wdzięczny za sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocy, wydajnosci pradowej

 

Wiesz, jak nie sluchales ich z innym bardzo mocnym wzmacniaczem to nie masz porownania, ja tez mam bardzo mocne kolumny i za kazdym razem gdy zmienialem wzmacniacz na mocniejszy i wydajniejszy byl efekt wow

 

Teraz gram na bardzo mocnej integrze Sony TA-F830ES i jest swietnie ale...mialem tez koncowke mocy Sony TA-N80ES i na niej bylo jeszcze lepiej :)

 

Jeszcze najwazniejsze,. masz kontroler do cantonow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.