Jump to content
IGNORED

Słuchawki B&O BeoPlay H3 ANC – Pierwsze Wrażenie

Denon Store

Recommended Posts

Jak w zeszłym roku dowiedziałem się, że firma Bang & Olufsen do swojej oferty dołożyła małe słuchawki douszne z aktywną redukcją szumów, to od razu wiedziałem, że kiedyś muszę je przetestować…

Opakowanie mają bardzo ładne od razu na pierwszy rzut oka widać, że mamy do czynienia z produktem premium. Z przodu jest fajne zdjęcie słuchawek. Z tyłu znajdziemy krótki opis modelu.

beoplay-h3-anc-1-3.jpg

Pierwsze odczucia miałem mieszane – wydawało mi się, że słuchawki z „przetwornikiem” od ANC będą ciężkie, będzie się też ich ciężko używać. Bałem się, że będą wypadały z uszu. Jednak stało się inaczej. Słuchawki B&O Play H3 ANC posiadają w zestawie różnych rozmiarów nakładki, dzięki czemu można idealnie dopasować słuchawki do swojego ucha. Rozmiar M to wersja Isolation T-200 ComplyTM – wykonane są z materiału zapamiętującego położenie, dodatkowo też chronią przed hałasem zewnętrznym....

Po więcej zapraszam na mojego bloga:

http://www.kinodomowe.info/sluchawki-bo-beoplay-h3-anc-pierwsze-wrazenie/

• 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.