Skocz do zawartości
IGNORED

wzmacniacz bądz amplituner do 500zl


Kamil Kaliszuk

Rekomendowane odpowiedzi

witam przymierzam się zakupić jakiś wzmacniacz i zastapic nim obecny sprzęt który posiadam to unitra radmor 5412 i korektor 5471 i szukam coś taniego nie jestem wymagający za bardzo . Jezeli chodzi o moją muzykę hmmm glębokie basowo deepy , progresiv trance oraz czasami jakis dance pop , lubię ogólnie cieple brzmienia i głebokie dolne pasmo kolumny jakie posiadam to unitra zgc 50-4-44 ale one tez z czasem zostaną zastąpione , metraż pokoju do 16m . A i jeszcze mi sie przypomniało zależy mi żeby było radio strasznie lubię słuchać radia np czwórka polskie radio itp może być z rds ale niekoniecznie i tak grzebiąc na necie i szukając opinii znalazłem o to takie sprzęty

1. Yamaha RX-V440RDS

2. YAMAHA RX-496 RDS

3. YAMAHA RX-550

narzazie takie coś mi przychodzi do głowy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę przekornie- w tej kasie nie należy szukać brzmienia, lecz sprawnego i estetycznie zadbanego sprzętu, w możliwie młodym wieku. Brzmienie i tak w zasadzie kształtują kolumny, trochę wnętrze, dopiero na końcu elektronika.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z lichym wzmakiem żadne kolumny nie zagrają

Toteż pisałem o sprawnym WZMACNIACZU, (bo jakbyś nie wiedział, tak się to nazywa), a lichego miejsce jest kuble do utylizacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grundigi z serii Fine Arts, może uda się nawet wzmacniacz z tunerem (ma RDS) w tej kwocie, zapewnią ci pożądane brzmienie i dość sporo mocy oraz skłonią w przyszłości do wymiany kolumn.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.