Skocz do zawartości
IGNORED

Pomoc w wyborze zestawu do kd.


Fafel

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze odnosnie twojego pytania:"Czy kupno u przemytnika jest zbyt duzym ryzkiem? Sa to na tyle awaryjne modele, ze brak gwarancji moze doskwierac?"

 

jesli chodzi o ampli to nie ma sie co obawiac,ten sprzet sie napewno nie zepsuje.Nie wiem ja z dvd bo to wieksze ryzyko jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się włączam, ale kolego Elfan, przestań w końcu traktować forum jak tablice ogłoszeń albo jeszcze lepiej jak prowincjonalny targ, na którym wszyscy głośno krzyczą, że mają wspaniały towar do sprzedania. Już chyba wszyscy od Renu po Wołgę, od Dunaju po Bałtyk wiedzą, że masz do sprzedania wspaniały ampliuner Yamahy. Daj ogłoszenia do jak największej liczyby miejsc i czekaj, albo pisz do ludzi na priva i tam opychaj swój towar. Przepraszam, że tak obcesowo, ale ten marketing na forum trochę mnie drażni.

Pozdrawiam i życze udanej sprzedaży, Stempur

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stempur,juz pisałem wczesniej ze ogłoszenia sa mało komercyjne i mało kto tam zaglada jak chce cos kupic,wiec dlatego skuteczniej jest na forum sie reklamowac.A na priv nie moge pisac jak nie znam danej osoby numeru gg badz emaila,jak w "o mnie" jest pusto.Tak wiec sorry,jak nie jestes zaintereoswany olewaj te posty i tyle.PO co tak sie denerwowac;).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elfan

 

krotko... rozumiem, ze nie sprzedajesz tego ampli bo byl slaby, dla ciebie ta kombinacja byla ok i wystarczyla jako 6 kanalowe zrodlo, ale piszac, ze mam nadzieje, iz bedzie to lepszy zestaw od 640 + f51, mialem na mysli to, ze nie jest to tak wspanialy zestwa jak mniemasz.

 

dalej, nigdzie nie napisalem, ze koda jest lepsza od yamhy, tylko, ze nie jest w ogole gorsza. przeciez to wlasnie ty wyglaszales tu wielkie peany na czesc yamahy, a ja z tym po prostu sie nie zgadzam - mam chyba do tego prawo, prawda? pretensje mozesz miec jedynie sam do siebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ale piszac, ze mam nadzieje, iz bedzie to lepszy zestaw od 640 + f51, mialem na mysli to, ze nie jest to tak wspanialy zestwa jak mniemasz."

 

ale to chyba oczywiste jest ze bedzie lepszy wzmak stereo za te same pieniadze niz ampli z 6 koncówkami mocy.Ampli jest niezły w swoim przedziale cenowym ale nie mozna wymagac od niego zeby był lepszy od wzmaka stereo.A zestaw był(dla tego ze sprzedałem kolumny) bardzo dobry jak za te pieniadze.A co do porównan Kodowo Yamahowych to oczywisice możesz tak uwazac ze Koda jest lepsza,ale sens proponowania tego ampli i porównan z nim wyzszej klasy ampli jest troche nie powazny,to cos takiego jak porównanie wzmaka stereo którego chce zakupic do obecnego ampli które mam,inna klasa brzmienia poprostu i tyle.A takie stwierdzenie jest mało wiarygodne ze Ty słuchałes 2 razy drozszego ampli i mówisz ze nie warto dokładac bo róznicy albo jest na granicy błedu.Tak wiec po co kupowac wzmak stereo za 3000zł jak za 1500 bedzie to samo?? no bez przesady.........Tak wiec z tego powodu moje zdziwienie twoimi wypowiedziami.

 

P.S Fafel,jesli masz kupowac ampli to nie polecam tego robic bez odsłuchu,tak jak wczesniej mówiłem,zebys nie myslał ze kupiłes ampla Yamahy dla samego znaczka to proponuje ich obu posłuchac uwaznie,tzn Kody AV-505 i Yamahy serii 6xx i 4xx.Wtedy bedzie juz wszystko jasne czy tylko za sam znaczek zapłaciłes..........

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"dalej, nigdzie nie napisalem, ze koda jest lepsza od yamhy, tylko, ze nie jest w ogole gorsza"

 

byc moze tak jest ale jesli mamy porównywac model Y350 do Kody Av505.Bo tak jak wczesniej mówiłem,jesli masz na mysli serie 6xx to jest to lekko nie powane stawiac kompletnie z innej bajki ampli obok siebie.........

 

P.S ja z mojej strony koncze juz ta rozmowe na ten temat......

POzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P575 czyta już polskie krzaczki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

SCART = EUROzłącze

 

Wejścia DVI twój projektor nie ma.

 

Odnośnie wielkości (mocy) kolumn nie będę się wypowiadał (brak doświadczenia), ale z tego co słyszałem/czytałem to przy takim budżecie (niedużym) i pomieszczeniu (niemałym) lepiej chyba byłoby kupować sprzęt etapami. Tak robi m.in. Jesko. Bo inaczej będziesz musiał mocno podkręcać głośność w amplitunerze aby cokolwiek usłyszeć. Ew. pogodzić się z kompromisami, jeśli nie chcesz wydawać na KD kilka (naście/dziesiąt;) )tysięcy więcej.

 

F51 będą za małe, na pewno. Co do innych kolumn Kody poczytaj

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

No i najciekawsze będzie porównanie wypowiedzi autorów z tego wątku do tego co teraz piszą na forum / mają w "o mnie". (patrz Elfan)Będzie to w mniejszym lub większym stopniu dotyczyc każdych tanich kolumn.

 

Poza tym będziesz musiał popracowac nad akustyką strychu (szczególnie jeśli jest pusty)- wyszukiwarka się kłania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

re elfan/tomek93

No chlopaki juz koniec plizz. Bo ja tu slecze przed tymi literkami i wyszukuje jakichs cennych informacji w waszych postach a tu jeno wrzuty. Obydwie racje przyjalem do wiadomosci a w realu sprawdze sam.

 

Nie zamierzam wlasciwie nic kupowac w ciemno bez odsluchania. Musze jednak ograniczyc zestawy do przesluchania do jakiejs rozsadnej liczby. Dlatego wlasnie szukam tutaj pomocy.

 

re ppred

Dzieki za linki. Strychu nie mam pustego dodatkowo od sufitu po podloge jest tam boazeria, dywany itd wiec poglosu raczej nie bedzie. Naprawde mnie zasmucasz... Inne zestawy kody za jako taka cene nie sa mocniejsze i maja slabszy sub. To nie wiem.. Moze odjac sobie od ust i szarpanac sie na Diamondy 2 Power czy moze etapowo ciulac na paradigmy? A moze jakas mieszanka? (choc to wydaje mi sie zbyt trudne dla poczatkujacego)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heya,

Jest moze w Warszawie sklep, ktory ma w swojej ofercie zarowno Yamahe jak i Wharfedale i Kode ew jesio Denona? Bo istny horror sprawdzic jak gra ten wypatrzony zestaw. Bylem na andersa w HI FI, ale tam tylko yamaha i eltax. W Avikomie tylko Wharfedale i Denon, a o obsludze to juz szkoda gadac...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Ty Elfan - weź ty sie na targ wybierz sprzedawać sprzęty a nie "polecasz" ludziom że zajefajne jest, a tak przy okazji to masz do zżenienia hehehehehe.

 

Mistrzunio.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fafel ja mam do zaproponowania zestaw KODY AV702 z SW1000. Kolor - wiśnia. Chce go sprzedać w dobrej cenie, jest w b. dobrym stanie jak nówka i dobrze wygrzany. Ewentualnie moge sprzedać same przody z subwooferem. Zainteresowanych odsyłam na moje g-g podane w info o mnie.

Zwracam sie do pewnych osób: prosze nie wtrącać sie do tego iż chce coś tu zaoferować, będzie ktoś zainteresowany to można pogadać, nikomu nic na siłe nie mam zamiaru wciskać.

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.