Jump to content
IGNORED

Zestaw LG LHB755+dekoder nc+

jaaro694

Recommended Posts

Witam wszystkich,

Chciałbym was prosić o pomoc i opinie w podłączeniu takie zestawu. Dokładnie chodzi mi oto czy dobrze to podłączyłem, mianowicie dekoder nc+ połączyłem przez kabel HDMI i wpiąłem do złącza HDMi in w kinie LG a Telewizor połączyłem również przez kabel HDMI ale wpiąłem do złącza HDMI out w kinie LG. Dekoder NC+ chodzi na wszystkich głośnikach, włączam najpierw TV i wybieram odpowiednie HDMI potem Kino domowe LG i również wybieram odpowiednie złącze. Moje pytanie do was czy nie tracę na jakości dźwięku przez takie podłączenie kablami HDMI? Czy jest jakieś inne rozwiązanie połączenia może kablami SPDiF optical tylko ze nie mam w dekoderze NC+ takie złącza i tu jest problem, musiał bym zainwestować w inny dekoder ale czy to jest sens?! Bardzo was proszę o opinie i wypowiedz co źle może robię albo co mam zmienić. Za wszystkie odpowiedzi z gory dziękuje pozdrawiam

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.