Skocz do zawartości
IGNORED

Canton sc-l, rc-l, digital - odsłuch w okolicach Warszawy


CartmanEric

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

 

Ostatnio rozglądam się za kolejnym zestawem stereo (wzmacniacz/kolumny) za ok. 7000 zł. Zamierzam zacząć od kolumn - zainteresowały mnie szczególnie tytułowe modele Cantonów - zbierają b. pochlebne opinie. Zależy mi na dynamicznym, dobrze dociążonym ("potężnym") dźwięku, rozdzielczym (wyraźnej i mocnej podwójnej stopie), pełnej średnicy, nieostrej górze.

 

Na razie źródło stanowić będzie MF V90 DAC. Słucham głównie metalu (heavy, thrash, black, death), hard rocka i rocka, rzadziej elektroniki, jazzu, muzyki poważnej.

 

Mam pytanie: czy może ktoś mieszkający w Warszawie lub okolicach dysponuje którymś z w.w. Cantonów i umożliwiłby ich odsłuch w wolnej chwili? Stawiam piwo lub wino;-)

 

Pozdrawiam!

 

Ps. Jakie kolumny (tylko używane z wiadomych względów) moglibyście jeszcze polecić do ciężkiego grania? Interesują mnie raczej podłogówki (pokój ma 24m2 ale być może przeniosę sprzęt do większego pomieszczenia). Myślę, że na kolumny mogę wydać max. 4000-4500 zł, reszta pójdzie na wzmacniacz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

dzięki za propozycję, ale faktycznie mieszkasz nieco zbyt daleko ode mnie a poza tym Twoje Cantony grają podobno inaczej niż poszukiwane przeze mnie, dużo starsze modele.

 

Pozdrawiam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Podbijam temat - może jakiś potencjalny adresat go wcześniej nie zauważył (jednocześnie liczę na to, że moderator mnie nie zabije).

 

Czy ktoś mógłby udostępnić któryś z w.w. modeli kolumn na odsłuch w Warszawie lub okolicach?

 

Mogą też być Infinity Kappa;-)

 

Niestety nie ma ofert ich sprzedaży w okolicy (to by rozwiązało problem) a całkowicie w ciemno kupować nie chcę.

 

Pozdrawiam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O potędze brzmienia decyduje ilość i jakość niskich tonów. Jeżeli bardzo cenisz dociążony dźwięk to ten parametr musisz brać mocno pod uwagę nawet dokupując subwoofer. Ja bym Ci radził posłuchać fronty Paradigma i sub rel t7

 

Wiem, że po wyglądzie się nie ocenia ale te Cantony powinny robić robotę bez suba, mocny piec do nich NAD lub ROTEL

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Musica curat cor meum et animam meam delenit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.