Skocz do zawartości
IGNORED

Open'er Festival 2017


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Krzysiek, a co a propos Lorde? Niby super talent, namaszczona przez samego Davida Bowie, a tu w Gdyni...

 

Lorde w ogóle sobie odpuściłem. Słuchałem jej kilka razy na Spotify, każdemu wykonawcy dawałem taką szansę :) Zupełnie nie podeszła mi ta muzyka, więc z jej występu zrezygnowałem. To samo Brodka. Nie lubię niestety.

 

Co do piwa, rok temu nie byłem, a dwa lata temu namiot żywca miał piwo chyba w tej samej cenie co siki heinekena, czyli coś 6 zł, wtedy to była super cena i jeszcze bodajże co szóste piwo gratis z pieczątek...

W tym roku musiałem się jeszcze dopominać, żeby lali uczciwie.

No ale ja na festiwal mam 5 minut autobusem, tak więc przed wyjściem można zrobić ekonomicznie dwa piwka w domu i iść już w dobrym humorze na festiwal... :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedospiewaKrzysiek, a co a propos Lorde? Niby super talent, namaszczona przez samego Davida Bowie, a tu w Gdyni...

 

Moim zdaniem, niektórym wykonawcom nieco woda sodowa uderzyła do głowy. Najlepszy przykład - Brodka. Dziwna pani.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

PS. Piwko 0,4 L za 9 PLN to stanowczo za dużo.

 

Czego sie spodziewales bo tym Beztalenciu? Czego niedospiewa to dowyglada jak mawial sp. Zbigniew Wodecki

 

Offtopowo: Bylem wczoraj w Berlinie na Arcade Fire -MEGA PETARDA. To juz moje drugie spotkanie z tym zespolem na zywo I mam nadzieję że nie ostatnie.

Taka Brodka z badziewiem na gębie może im co najwyżej podawac napoje w przerwie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.