Skocz do zawartości
IGNORED

ANALOG TESTOWY MADE IN FADEOVER


sto??ek

Rekomendowane odpowiedzi

a ja poprosze mnie wypisac. zalatwilem sobie juz 7 analogowych testow. moze nie sa najlepsze na swiecie, jak test namber lan fade'a na tym forum, ale jednak cos mi... jak to powiedziec? daly do uslyszenia? pozwolily sie przekonac? hmmm, sam nie wiem. slow brakuje.

ps pamietam o twoich brudnych koszukach, fade. pamietam. bardzo brudne?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nawet nie zebralismy połowy ! BRob wpisz mi prosze dodatkową 1 szt. Poniewaz juz wczesniej zamówiłem 2 szt to razem dla mnie będzie 3 szt. Koledzy! Taka płytka to atrakcyjny bo unikalny i dobry prezent np. dla znajomych, ktorych mozna w ten sposób pobudzić do wspomnień o dawnych dziejach i może razem spędzonych chwilach, albo zainteresować upartym życiem starej techniki kogoś młodego. Ja biorę dla syna, ktory nie jest zapalonym gramofonowcem ale ma gramo i dużo niezłych winyli w spadku. Nie myślmy tylko o sobie to się prędzej uzbiera. No i weźcie pod uwagę, że to nie będzie tak łatwo jak w przypadku CD Fadeovera, które nietrudno było dorobić dla różnych spóźnialskich. Więc "dodruku" naszego winyla może nie być. Okazja może jest jedyna. A i jeszcze. Taka płyta to jak znaczek klubowy - wyróżnik nas forumowiczów. Szkoda tylko, że nie da się przypiąć do klapy;-)) - ale idźcie z nią na odsłuch do jakiegoś salonu, który trzyma gramofony. Jeszcze się będą prosić, żeby im zostawić!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

profee,crossover64>

 

 

Dopisane.

 

Poszedłem za ciosem i dopisałem się na jeszcze jedną.

 

Z analogowym testem może być tak jak z CD. Sam załapałem się chyba na trzecią edycję. Można przypuszczać, że po pierwszych "użyciach" pojawią się wpisy na forum i wielu Forumowiczów wtedy zada pytanie : czy i kiedy następna edycja?

 

Nie wiem jak przebiegała akcja zbierania zamówień na pierwszą edycję CD fadeover'a, ale podejrzewam, że zainteresowanie mocno wzrosło po pojawieniu się pierwszych opinii. Z analogiem pewnie będzie tak samo, a możliwości o wiele mniejsze, bo o ile CD można koleżance/koledze skopiować (za darmoszkę oczywiście), o tyle LP (w domowych warunkach) można skopiować na każdy nośnik poza samym vinylem.

 

Pięćdziesiąt złotych za nówkę sztukę analoga ( bez względu na zawartość) to chyba dobra cena, a mając na uwadze to, co zaoferował fadeover na CD, o zawartość LP chyba też możemy być spokojni.

 

Pozdrawiam.

 

P.S.

Wynik na dziś to 124 zamówione egzemplarze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Fadeover

Idea jest świetna i wzniosła. Chciałbym Ci pomóc w jej realizacji jako HFiM, ARMS lub stryjek.

Jako pierwszy daję Ci darmową reklamę w piśmie. Jako drugi tracki na płytę (jeden-dwa), jako trzeci-zamawiam 5 sztuk.

Uczulam Cię tylko na Lodenice. Są tani i dobrzy, ale jakość tłoczenia zależy tam głownie od tego, kto będzie go pilnował. Proponuję pogadać z chłopakami z Obuha.

Sam chciałem wytłoczyć "Piano" na winylu, ale po próbkach zrezygnowałem, mimo, że mam poligrafię gotową (historia jest długa i ciekawa, ale przy piwie, nie na forum). To trudne zadanie i chętnie się do tego dołożę zupełnie bezinteresownie, nawet jeśli się nie uda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym się wypowiadać za twórcę, ale wydaje mi się że pomoc Nadredaktora może przyczynić się do szybszego dociągnięcia akcji do końca. Fajny gest panie Stryjecki;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stryju (sorry za poufałość:):) ) a może gazeta by się zainteresowała tym zacnym projektem? I wydała płytę jako dodatek do pisma?

Za Twoim głosem poproszę o jeszcze jeden egzemplarz na cele własne:):):) Razem będę miał 2.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

profee ma rację. o dodruk będzie trudno. czyli: jedna do testu, jadna na półkę, jedna na prezent (niewątpliwie się przyda i będzie oryginalnym podarunkiem). poproszę dopisać mi jeszcze jedną ;)

pozdro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.