Skocz do zawartości
IGNORED

Hitachi HMA 7500 MK2


Raf666

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , niedawno zakupiłem końcówkę mocy hma750 mk2 , niby dobry sprzęt ale. no właśnie po innych forach piszą że oryginalny przedwzmacniacz hca do tej końcówki to bubel więc moje pytanie brzmi jaki przedwzmacniacz do tej właśnie końcówki nabyć jeśli macie taką końcówkę lub wiecie jaki przedwzmacniacz mógłby dobrze zagrać to proszę o pomoc.Aha zaznaczę że będzie grała z JBL LX66 jestę w trakcie renowacji. jeśli macie jakieś dobre pomysły co by można było jeszcze w tej końcówce usprawnić typu elektrolitów itp. to też proszę pisać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uzywam przedwzmacniacza dedykowanego, HCA 7500mkII i wydaje się być OK. Raz tylko, przed sprzedażą Arcama Alpha 9, który ma funkcję p wzmacniacza użyłem go w tej funkcji do HMA7500kmkII i było słabiutko - zamulony, przygaszony dźwięk. Z HCA jest dynamicznie, klarownie, rytmicznie.

Nie wiem, może z jakimiś innymi pwzmacniaczami byłoby lepiej ... ? No ale to trzeba porobić testy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.