Skocz do zawartości
IGNORED

Klub L.K.S Audio


acid
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, patefonik napisał:

A poprawnie wgrałeś drivery?

Komputer w systemie widzi amanero jako urządzenie wyjściowe?

Player z którego odtwarzasz muzykę ma jako urządzenie wyjściowe ustawione amanero?

 

Jest podłączony pod odtwarzacz sieciowy i teraz go nie widzi pod komputerem też nie drugi porzyczyłem i pod odtwarzaczem sieciowym działa  i pod komputerem też bez wgrywania sterowników widzi amanero 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Sebastian23 napisał:

Jest podłączony pod odtwarzacz sieciowy i teraz go nie widzi pod komputerem też nie drugi porzyczyłem i pod odtwarzaczem sieciowym działa  i pod komputerem też bez wgrywania sterowników widzi amanero 

Tzn drugi taki sam LKS? 

Czyli jeśli dobrze rozumiem na tym samym odtwarzacz sieciowy i komputerze jeden DAC działa drugi nie? 

Czy ten drugi dac to ta sama wersja (były 3 jak na mój stan wiedzy) ma taki sam interfejs USB? Były różne jak pamiętam. 

Druga kwestia to możesz spróbować wgrać nowy firmware do dac. Kiedyś czytałem, że czasem ta operacja się nie udaje, może poprzedni właściciel próbował i coś spartolił. Tu nie pomogę bo sam tego nie robiłem, może któryś z Kolegów pomoże, był gdzieś opis. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.