Skocz do zawartości
IGNORED

Klub L.K.S Audio


acid
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20220309_153915.jpg

20220309_153941.jpg

20220309_153952.jpg

20220309_153959.jpg

i mam pytanie czy obudowa musi być ciepła nie jest aż tak gorąca ale dobrze ciepła  

za transport służy mi coctailaudio x50 dżwięk jest bajka tylko że jak przełączam filtry ja różnicy nie słyszę podłączałem po coaxial i usb i przy zmianie filtra nie ma różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To druga wersja, z poprawionym odprowadzaniem ciepła z tranzystorów względem pierwszej wersji i bez oszczędności obecnych w trzeciej wersji. 

Czy to jest wersja upgrade trudno odgadnąć, potrzebne są zdjęcia płytki amanero - znajdziesz ja pod zasilaczem przy wejściu USB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i mam pytanie czy obudowa musi być ciepła nie jest aż tak gorąca ale dobrze ciepła  

za transport służy mi coctailaudio x50 dżwięk jest bajka tylko że jak przełączam filtry ja różnicy nie słyszę podłączałem po coaxial i usb i przy zmianie filtra nie ma różnicy

czy to dobra wersja???

przecież widać tą płytkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, EMiL napisał:

Najlepsza.

W wersji upgraded dodatkowo zastosowane są 2 x crystek 957 na płytce amanero.

Ale ta obudowa musi być ciepła???

Teraz, Sebastian23 napisał:

Ale ta obudowa musi być ciepła???

I czy to normalne że jak przełączam filtry nie słychać różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wąskie aczkolwiek szanowne grono ( @EMiL) klubowiczów.

Poprzednio używalem Xiangsheng 05b bez modow, Gustard X16 oraz Mytek Stero 192. Można powiedzieć, że każdy następny jest lepszy a na pewno trochę inny. 

Obecnie posiadam wersje 004.

Denon DCD-3000 + Rotel A14 mk2 + Bowers & Wilkins 707 S3 // I'm the man on the silver mountain

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, soberowy napisał:

Witam wąskie aczkolwiek szanowne grono ( @EMiL) klubowiczów.

Poprzednio używalem Xiangsheng 05b bez modow, Gustard X16 oraz Mytek Stero 192. Można powiedzieć, że każdy następny jest lepszy a na pewno trochę inny. 

Obecnie posiadam wersje 004.

Witam czy słyszysz różnice przy przełączaniu filtrów ja też mam 004 i jak przełączam filtry nie słyszę różnicy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszę, ustawiłem fast l cokolwiek to oznacza. 

O widzę, że z pilota można filtry przełączać. Już włączam Straitsow i sprawdzam.

Nie słyszę ale zmieniłem na fast m ponieważ wydaje mi się 😉

Edytowane przez soberowy

Denon DCD-3000 + Rotel A14 mk2 + Bowers & Wilkins 707 S3 // I'm the man on the silver mountain

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, soberowy napisał:

Nie słyszę, ustawiłem fast l cokolwiek to oznacza. 

O widzę, że z pilota można filtry przełączać. Już zapuszczam Straitsow i sprawdzam.

U mnie nie słychać  niektórzy mówią że słyszą różnicę ja nie słyszę a czy działa ci przycisk na pilocie na dole po lewej z takim przekreślonym kółeczkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Sebastian23 napisał:

U mnie nie działa 

A po czym puszczasz muzykę po coaxial czy po czymś innym

 

1 minutę temu, soberowy napisał:

Używam Coaxial i dpll na 1, filtr fast m. Zamykam oczy mogę zmieniać i nadal gra tak samo, tak samo dobrze.

Rozumiem że też nie słychać różnicy

1 minutę temu, Sebastian23 napisał:

A po czym puszczasz muzykę po coaxial czy po czymś innym

 

Rozumiem że też nie słychać różnicy

A którą masz wersję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po coaxial ze streamera na allo digione 1.2, jeszcze USB nie próbowałem. 

Mój egzemplarz w środku wygląda tak samo jak Twój, na zewnątrz również. Strasznie chamską ta obudowa. W Atollu czy Mytek, oba również silver to aluminium wygląda elegancko.

Denon DCD-3000 + Rotel A14 mk2 + Bowers & Wilkins 707 S3 // I'm the man on the silver mountain

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, soberowy napisał:

Po coaxial ze streamera na allo digione 1.2, jeszcze USB nie próbowałem. 

Nie mam pojęcia dlaczego ten przycisk nie działa z przekreślonym kółeczkiem dioda na pilocie się zapala jak wciskam ale na wyświetlaczu nie ma żadnego komunikatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do czego ta funkcja jest potrzebna? Dla mnie np byloby lepiej gdyby nie było wyboru filtrów i przedwzmacniacza, który podobno jest słaby. Przedwzmacniacz w Mytek był bardzo dobry, w zależności od repertuaru nawet lepszy od pre w Atoll in200 se.

 

20220319-001152.jpg

Denon DCD-3000 + Rotel A14 mk2 + Bowers & Wilkins 707 S3 // I'm the man on the silver mountain

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, soberowy napisał:

A do czego ta funkcja jest potrzebna? Dla mnie np byloby lepiej gdyby nie było wyboru filtrów i przedwzmacniacza, który podobno jest słaby. Przedwzmacniacz w Mytek był bardzo dobry, w zależności od repertuaru nawet lepszy od pre w Atoll in200 se.

 

20220319-001152.jpg

Filtry wbudowane są w es9038pro, podobnie cyfrowa regulacja głośności oparta o 32bity - bardzo dobre rozwiązanie o ile korzystamy z niej do okolo -30dB.

Regulacja glosnosci nie jest dodatkowym elementem (scalakiem) jak w mytek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, soberowy napisał:

Czyli, że teoretycznie regulacja głośności ( preamp ) w LKS jest lepszy jak w Mytek ?

Sprawdzę i dam znać 😉

Jak zwykle "to zalezy", aby korzystać z cyfrowej regulacji głośności w optymalny sposób gain systemu musi być niski.

Podłącz i posłuchaj. Jeżeli normalne poziomy głośności osiągniesz na np -50dB to nie jest to rozwiązanie dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wplyw na pasmo przenoszenia poszczególnych filtrow:

https://archimago.blogspot.com/2018/06/measurements-oppo-udp-205-part-1-output.html?m=1

Pojawił się nowy dystrybutor musetec z UE kvsaudio, 2800€ za mh-da005:

https://kvsaudio.com/

https://www.audio-markt.de/market/lks-audio-mh-da005-and-004-available-6654975766

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.