Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz sluchawkowy z Dac do Audio Technica ATX A900X


darek89

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Jak w temacie potzrebuje cos do Audio technica ath a900x. A dokladniej wzmacniacza z przetwornikiem razem. Dźwięk na jakim mi zależy to ciepły i przestrzenny, same sluchawki są raczej chlodne, przynajmniej tak wnioskuje podłączajac je do macbook pro. W skrocie, przestrzen, dobra separacja, wokal, ciepło i dobry bas. Cena do 800zl

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Spójrz proszę na iFi Audio iDSD Nano (https://www.q21.pl/ifi-audio-idsd-nano.html). Myśle ze jest to urządzenie, które powinno Cię w pełni usatysfakcjonować.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, w przypadku pytań oraz specjalnej oferty dla forumowicza oczywiście służę pomocą.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jak w temacie potzrebuje cos do Audio technica ath a900x. A dokladniej wzmacniacza z przetwornikiem razem. Dźwięk na jakim mi zależy to ciepły i przestrzenny, same sluchawki są raczej chlodne, przynajmniej tak wnioskuje podłączajac je do macbook pro. W skrocie, przestrzen, dobra separacja, wokal, ciepło i dobry bas. Cena do 800zl

Pozdrawiam

Hej ja mam takie same słuchawki i najlepiej sprawdza mi się fiio e07k. Miałem droższe wzmacniacze które grały fatalnie z tymi słuchawkami. Największą porażka było AudioGd nfb 28

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czytałem wiele dobrego o tym klocku :) Brat ma X1S i mogę potwierdzić wysoką jakość wykonania i dźwięku. X1S nie zmienia charakteru słuchawek. Ale twoje słuchawy grają bardzo szczegółowo więc może warto by je było ocieplić lekko lampką? Za dużo detaliczności może kłuć po uszach szczególnie w starszych nagraniach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Juz jestem po tygodniu sluchania fiio e10k wiec napisze jak się ma do macbooka pro 2015. A więc tak bez włączonego gain i bass wogule ciężko jest wyłapać jakie kolwiek zmiany. Powiedział bym wręcz że szkoda dodatkowych kabli i wydawania kasy. Z właczonym podbiciem oraz basem sluchawki stały sie jak wiadomo glosnijesze i zrobiło się więcej niskich ale nie do końca były one kontrolowane. Tak to maleństwo wypada przy macbooku pro z słuchawkami Audio tehnica ath a900x. W tym momencie czekam na Aune t1 mk1, sporo dobrego o nim słyszałem tylko szkoda ze to mk1 ( dobra cena) bo nie ma asynchronicznego usb. Ale posluchamy zobaczymy. Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.