Skocz do zawartości
IGNORED

eeColor 3D LUT Box


HanibalJin

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to procesor obrazu (max 1080p60) pozwalający na wykonywanie matematycznej operacji "3D LUT" na obrazie w czasie rzeczywistym.

Funkcji 3D LUT używa się do precyzyjnej kontroli nad kolorem. Jest to jedna z metod kalibracji, którą osobiście wykorzystuje, ale prawie tylko w studiach filmowych. Z reguły stosowanie jej w warunkach domowych jest przerostem formy nad treścią, chociaż są osoby u których sprawdziła się dobrze. Wszystko zależy od sprzętu w parze którym będzie działać. Użytkownik @Tofikmax posiada eeColor'a zaprogramowanego przeze mnie do pracy z JVC RS57.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam eeColor Lut Box :) Z JVC DLA-X 500 , celem było wciśnięcie ostatnich soków ze tego projektora . Do czego , Ty masz zamiar go użyć ? Gdzie mieszkasz ? Zapraszam na PW jakby coś :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam widziałem kiedyś właśnie twój post, gdzieś że masz i się ciągle zastanawiałem do czego dokładnie to służy, teraz znam odpowiedz, co prawda nie wiem czy mi potrzebne to, posiadam Epson EH-TW6100

a chwilowo jest w Anglii obecnie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam widziałem kiedyś właśnie twój post, gdzieś że masz i się ciągle zastanawiałem do czego dokładnie to służy, teraz znam odpowiedz, co prawda nie wiem czy mi potrzebne to, posiadam Epson EH-TW6100

a chwilowo jest w Anglii obecnie :)

 

Tak, do EH-TW6100 warto by go zastosować, jednak nie wiem czy robiłbym taką inwestycję, czy nie przeszedł po prostu na dużo lepszy Sony HW65, który już lut box'a nie wymaga.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.