Skocz do zawartości
IGNORED

Yamaha WXC-50 VS Arcam rDac


slawek313

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów !

Jak w temacie, który z wymienionych urządzeń sprawdzi się lepiej w roli DAC-a.

 

- Yamaha WXC-50

- Arcam rDac + chromecast audio w roli streamera

 

DAC podłączony będzie do wzmacniacza Musical Fidelity M3Si który gra z zestawem Klipsch RP280F + R115 SW

Które z urządzeń da lepszy dźwięk, może ktoś z was miał okazję porównać ? Głównym żródłem dźwieku będzie TIDAL w Hi-fi

 

Może macie jakieś inne ciekawe propozycje w cenie do 2500 zł za nowy lub używany ?

Dużym plusem byłoby wyjście trigger gdyż pilot w M3SI nie daje możliwości wyłączenia wzmacniacza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie dźwiękowo lepiej zagra Arcam z Chromecast. Ale myśle ze w budżecie około 2000 zł. za przetwornik możemy znaleźć jeszcze lepsze urządzenie. Jakie brzmienie preferujesz, jakie gatunku muzyczne zazwyczaj słuchasz?

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyki słucham bardzo różnej , nie sprecyzowanej na żaden gatunek. Najczęściej trance , house. Muzyki klasycznej itp nie słucham praktycznie wcale . Zależy mi na tym żeby wyeksponować średnie tony i okiełznać wysokie bo jak wiemy Klipsch ma dosyć ostrą górę. Niskie tony nie są priorytetem bo sub robi świetną robotę. Nie jestem audiofilem I tak jak mówiłem najczęstszym źródłem muzyki jest TIDAL w hi-fi Wiec nie chce wpadać w skrajności i wywalać wielkich pieniędzy na daca skoro i tak nie wykorzystam jego potencjału . Jeśli się mylę to wyprowadź mnie z błędu :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko przychodzi mi do głowy przetwornik Myryad Z20, który idealnie brzmieniowo wpakowałby się w Twój system. Zapraszam na odsłuch lub wypożyczenie.

https://www.q21.pl/myryad-z20.html

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena sporo wyższa niż rDac a jak ma się brzmienie ? Również jest tak duży przeskok jakościowy ? Odsłuch u was odpada z powodu odległości ( kwotę za dojazd wole dołożyć do daca ), a jaki jest koszt wypożyczenia tego lub innego ciekawego urządzenia ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest duża w brzmieniu, oczywiście jest możliwość wypożyczenia, nie ma żadnego problemy. Podaj proszę na priv nr telefony, ustalimy szczegóły. Może znajdziemy jeszcze inne propozycje.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.