Skocz do zawartości
IGNORED

Pomozcie z wyborem zestawu


vvrzask

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie pisanie dla pisania gosciu ? Myslisz, ze nie mam co w zyciu robic tylko zakladac konta na forach audio i truc sobie i innym dupe dla jaj jak Ty to okresliles. Dostalem propozycje owszem, ale ze pytam od technicznej strony odnosnie polaczen i kabli. Tymbardziej, ze wyplynela nowa sprawa tego polaczenia coaxial i narazie mam wzmacniacz od szymona yamahy z tymi nowoczesniejszymi polaczeniami i wzmacniacz marantza od Ujemnego, ktory podobno jest lepszym wzmacniaczem, ale nie wiem czy jego tez sie przez coaxial da polaczyc i jesli nie to czy nie traci jakosc dzwieku na tym. Poza tym przy okazji pytam co do czego polaczyc i jakim sposobem, bo na tym tez sie nie znam Wydaje mi sie, ze to Ty teraz piszesz dla samego pisania zeby zasiac zamet, wiec mi cisnienia nie podnos.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to niestety wyglada gosciu. Masz tu tyle salonow audio, ktore wszystko ci dobiora, zloza, polacza ( tak jak chciales - za ciebie) wiec po co te meczenie konia? Sorry ale w twoich wpisach nic sie kupy nie trzyma a wyglada na zwykly.... Ale ok. Udanej zabawy. Juz ci nie przeszkadzam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor po prostu chce wiedzieć co kupuje Adamie. I słusznie!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzcie sie chlopaki...

Każdy ma swój własny gust dlatego nie możesz kierować się czyimś. Jedyna rada, to pożyczyć coś, ustawić u siebie, posłuchać i opisać co Ci pasuje, a co chciałbyś zmienić. Wtedy ktoś na pewno Ci pomoże. Nadmienię tylko, że zacząć musisz do wyboru kolumn, bo to od nich zależeć będzie w 90% brzmienie systemu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>Szymonie a ile z tych pozostalych 10% dasz akustyce pomieszczenia, zrodle i wzmocnieniu? Z moich obliczen na liczydle wychodzi 1% akustyka, 1,5% wzmocnienie, 7,5% dla zrodla a Tobie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem kiedys kolumienki z miniwiezy i z tą miniwieza gralo to kiepsko...ale gdy podłączyłem je do rasowego wzmaka..az się zdziwiłem że tak fajnie to brzmi ..tak że nie da się to wszystko ująć w procentach, bez dobrego wzmaka ani rusz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Mialem kiedys kolumienki z miniwiezy i z tą miniwieza gralo to kiepsko...ale gdy podłączyłem je do rasowego wzmaka..az się zdziwiłem że tak fajnie to brzmi ..tak że nie da się to wszystko ująć w procentach, bez dobrego wzmaka ani rusz

 

Dokładnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymonie a ile z tych pozostalych 10% dasz...

Fakt, przesadziłem z tym 90%. Chidziło mi o to, że za brzmienue systemu głównie odpowiadają kolumny, reszta to dostarczyć im jak najlepszy sygnał... no i akustyka, ale to raczej nie element systemu a osobny temat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.