Skocz do zawartości
IGNORED

Wile (Soundart) - wątek alternatywny


WIOSNA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
W dniu 8.12.2021 o 18:58, Karol_audio napisał:

Mam wzmacniacz WILE ROCK II. Podobno Panowie z WILE, mogą zrobić upgrade wzmacniacza. Czy ktoś na forum oddawał wzmacniacz do upgradu? Czy ewentualny upgrade spowoduje wyraźną różnicę w brzmieniu?

Oddawałem parę razy swojego Rock I i zawsze było coś na plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...
W dniu 4.02.2023 o 17:56, ary napisał:

Widzę, że wątek trochę przygasł. To ja się zgłaszam do klubu. Posiadacz Roka od paru lat a od niedawna starszej wersji Louisa. Plus okablowanie ( sygnałowe i kolumnowe) ton 2030. Kondycjoner Mocarz i kable Moc 5.1.

Zmieniłem okablowanie systemu na wile 5.1 pro + 2020. Od zasilania poprzez xlr i głosnikowe. Powiem tak: różnica na plus spektakularna, poprawa w sumie w każym zakresie, ale logika pokazuje, że te kable nadają się przede wszytkim to mocnego wzmacniacza tranzystorowego. Najbardziej zauważalne jest to, że dżwiek jest lepiej kontrolowany, jest go wiecej, lepiej słychac nieuanse, bas jest bardziej rozdzielczy. Zmiana okablowania z referencyjnych Straightwire. Brawo dla Wile. XLR także porównywany z Albedo Monolith, którego też bardzo cenię, jak i głośnikowe Albedo Monolith.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.