Skocz do zawartości
IGNORED

Marantz ND8006 - jak zmeinić dane w TIDAL?


Grzesh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie, jak zmienić dane konta TIDAL w tym urządzeniu, mam nowe dane (login i hasło) poprzednie mi wygasło. Marantzem steruję poprzez aplikacje HEOS w smartfonie, gdy chcę włączyć muzykę z TIDLA otrzymuję informację "Odtwarzanie z TIDAL nie powiodło si. Konto mogło wygasnąć. Proszę wprowadzić poprawne konto z menue Ustawienia". Tylko że w HEOSIE za cholerę nie mogę znaleźć żadnego menue ustawienia.... Restartowałem urządzenie jednak nic to nie dało, czy ktoś wie jak zmienić dane użytkownika??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie, jak zmienić dane konta TIDAL w tym urządzeniu, mam nowe dane (login i hasło) poprzednie mi wygasło. Marantzem steruję poprzez aplikacje HEOS w smartfonie, gdy chcę włączyć muzykę z TIDLA otrzymuję informację "Odtwarzanie z TIDAL nie powiodło si. Konto mogło wygasnąć. Proszę wprowadzić poprawne konto z menue Ustawienia". Tylko że w HEOSIE za cholerę nie mogę znaleźć żadnego menue ustawienia.... Restartowałem urządzenie jednak nic to nie dało, czy ktoś wie jak zmienić dane użytkownika??

Może odinstaluj tidal ,zainstaluj ponownie już z nowymi danymi tzn hasło i login w telefonie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może odinstaluj tidal ,zainstaluj ponownie już z nowymi danymi tzn hasło i login w telefonie

 

W telefonie TIDAL odinstalowałem i zainstalowałem ponownie i tam mi działa, chodzi mi o samo urządzenie Marantz ND8006 w tym odtwarzaczu nie mogę wylogować się ze starego konta, które nie jest już aktywne....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziel się wiedzą z innymi, może akurat ktoś skorzysta z Twojego doświadczenia mając taki problem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

,,Żyj prawdziwie, kochaj szczerze zanim wszystko śmierć zabierze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesh napisz kilka słów o działaniu t tego marantza . Różnie piszą o stabilności oprogramowania , brzmienie to rzecz mocno subiektywna , ale jesli możesz napisz co grało u Ciebie wcześniej i jak ten Marantz wypada na tym tle. Kusi mnie bo jes 2w1 .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Najważniejsza jest muzyka - później sprzęt , a najlepszy jest ten który dla mnie brzmi najlepiej .

Dzieci to przyszłość narodu więc słuchają tego co tata ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aplikacji HEOS:

- muzyka /środkowa ikonka na dole/

- koło zębate w lewym górnym rogu

- źródła muzyki

- muzyka on line

- tidal

- wyloguj się

I zalogować się od nowa z nowym kontem

 

:-)

 

Grzesh napisz kilka słów o działaniu t tego marantza . Różnie piszą o stabilności oprogramowania , brzmienie to rzecz mocno subiektywna , ale jesli możesz napisz co grało u Ciebie wcześniej i jak ten Marantz wypada na tym tle. Kusi mnie bo jes 2w1 .

 

U mnie w porównaniu z SA7003 gra nieco lepiej.

Działanie mocno zależne od HEOS ale w sumie nie narzekam. Zwykle jak coś nawala to dotyczy to serwerów Tidala lub stabilności łacza/modemu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.