Skocz do zawartości
IGNORED

era jazzu 2005


parmenides

Rekomendowane odpowiedzi

Era Jazu zapowiada wydarzenia na 2005 rok. Jeśli sie uda sprowadzić oregon, vitousa, garbarka, abercrombiego, mike sterna czy cobhama to rok 2005 bedzie udany:)

wiadomosc z portalu gw:

 

 

Era Jazzu 2005. Garbarek i może Krall

 

Kto przyjedzie do Polski w 2005 r.? Plany znanego cyklu koncertowego Era Jazzu zdradził nam jego szef, Dionizy Piątkowski. Posłuchamy zespołu Oregon (w marcu), słynnych wokalnych kwartetów - Manhattan Transfer (w listopadzie) i The New York Voices (w grudniu).

 

Jesienią przyjedzie Jan Garbarek z zespołem The Hilliard Ensemble. W ramach projektu specjalnego przygotowywany jest koncert "Classic & Jazz" z udziałem wybitnej śpiewaczki Barbary Hendriks. Na wiosnę planowany jest też nowy Smooth Jazz Festival prezentujący najwybitniejszych artystów fusion & smooth jazzu. Udział w koncercie zapowiedzieli m.in. John Abercrombie, Didier Loockwood, Miroslav Vitous, Chris Botti, Peter White, Larry Coryell, Mike Stern i Billy Cobham. Popularny promotor jazzu, zbudowany sukcesem Diany Krall, finalizuje ponowny przyjazd artystki do Polski.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie jest to wydarzenie spod znaku Era Jazzu, ale skoro już mówimy o koncertach w 2005 to.....

 

szykuje się nam następna uczta muzyczna w Fabryce Trzciny.

Na stronie Leszka Możdżera znalazłam notkę o kolejnym festiwalu pod hasłem „Sygnowano”

Tym razem będzie to:

"Sygnowano - Leszek Możdżer" w Fabryce Trzciny. A w nim między innymi koncert Możdżera, Daniellsona

i Fresco. Super!!!

 

Pewnie trudniej będzie o bilety niż w przypadku festiwalu T. Stańko, ponieważ Leszek Możdżer znanym polskim muzykiem jest ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ł.A. Woman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.