Skocz do zawartości
IGNORED

odtwarzacz SACD do polecenia


qot

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Audroc napisał:

Układy Muses 8920 w technologii smd przypłynęły

Na japońskiej stronie jest ostrzeżenie by nie kupować podrabianych muses. Ty widzę kupiłeś w Chinach więc raczej masz podróbkę nijak się mająca do oryginałów .

Czy się w końcu nauczycie że nie kupuje się takich rzeczy ( podzespołów, kabli, wtyków itp) w chinach.? Naprawdę lubicie się tak oszukiwać ?? I wydawać ciężko zarobione pieniądze na chińskie podróbki??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japońskiego nie znam, zacytuj proszę czy oby te pogłoski dotyczyły wersji smd ?

Gdyby u nas w kraju ktoś takie układy sprzedawał to gitara, ja nawet telefonicznie walczyłem i na Allegro i po różnych stronach i nic.

Już po fakcie kiedy zamówiłem ktoś tu podawał linka że gdzieś w Polsce można kupić, ale nie sprawdzałem. Chociaż myślę że w tej chwili właśnie wersje smd będą najbardziej poszukiwane, szczególnie do DACów żeby te wszystkie 5532 powymieniać, a to przeważnie po 4 sztuki jak w DacMagicu jeśli się nie myle.

Z drugiej strony pewności że nie podrabiane nigdy nie ma, jest taka lista 16 sposobów żeby rozpoznać czy Musesy są oryginalne, z tego co lukałem to jest ok.

Zresztą najważniejszy warunek oryginalności jest spełniony- gra o wiele lepiej od wersji 8820 z Allegro (dokładnie opisywałem), do tego całkowicie inaczej od serii układów BB2604,2134 itp. to samo z układami LM i paroma innymi. Myślę że swoim uszom mogę dać wiare.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.