Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  20 członków

Ps Audio Klub
IGNORED

Klub Ps Audio


kaaapa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość adamnl

(Konto usunięte)
12 minut temu, mol01 napisał:

ja go słuchałem z flagowymi Rotelami

Mam w systemie Audia FLS3, ten zawodnik u mnie „gra” od lini w głąb/płytko, niewiarygodnie szeroko, scena mimo, że symetrii w pokoju nie ma, to jeden z najmocniejszych/zauważalnychjego stron. 
Trochę zasugerowałeś „wyjście” sceny do przodu. Wiedząc o tym, już nie miałem tego „wow”; rzeczywiście na nagraniach, gdzie wokale, zauważyłem to. Ale to „krok na przód sceny” ma wpływ na, o ile dobrze słyszę, na strumień powietrza/separacja, który w realizacjach/instrumentalny jazz zdążyłem zlokalizować. 
Pewno mógłbym tu coś o holografii i takich tam dopowiedzieć, ale uważam i uczciwie przyznaję, to dac, który może zadowolić, spełnić oczekiwania i nie walnąć po kieszeni. 
 

Za kilka dni otrzymam wzmocnienie lampowe/pre i monobloki. Ponieważ uwielbiam, gdy scena a w nim wokal jest z przodu. Lubię, gdy scena ma swojego szefa, gdy jest głęboka, gdy powietrze grasuje, gdy fortepian w małych składach jest tam, gdzie zawsze go widzę na Live. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...
48 minut temu, mol01 napisał:

To mówisz, że DAC zabudowany w Rotelu A14 mk II okazał się lepszy od NuWave'a? Jestem nieco zdziwiony...

Nie jest zły. To fajny klocek. Ale chcę zmniejszyć liczbę gratów na półce. Dac w A14 gra całkiem dobrze i mi na razie wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Witam wszystkich sympatyków PS Audio,

Od miesiąca jestem szczęśliwym posiadam DAC PS Audio DirectStreamJunior. Od 2 lat  testowałem wiele Dac wszelakiej maści ze średniej  półki do 10tyś. [taki budżet założyłem] ,Toppingi,SMSL,Gustardy.LKS004,i na drabince R2R  .Żaden z  wymienionych nawet nie zbliżył się do tego PS Audio. Na dzień dzisiejszy kończę poszukiwania Dac bo to co pokazał sonicznie ten Dac to wg mnie naprawdę ekstraklasa "czytaj wstęp do Hi-End" .Dynamika, muzykalność ,rozdzielczość ,przestrzeń 3D, analogowość godna  najlepszych szpulaków to atuty tego Dac.W bezpośrednim porównaniu z Chord Dave  [ cena 13tyś euro] minimalnie miał gorszą rozdzielczość i dynamikę  lecz wykazał się lepszą muzykalnością ,naturalniejszą barwą instrumentów i przyjemnością słuchania. Polecam go każdemu bo wart każdej wydanej złotówki a szczególnie z drugiej ręki.

20230114_220117.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.