Skocz do zawartości
IGNORED

Słuchawki IEM firmy CustomArt - doświadczenia


barmanekm

Rekomendowane odpowiedzi

Moje przenośne HifiMany RE-400 są już blisko naturalne śmierci (tradycyjnie pękająca izolacja kabla w wielu miejscach) i szukam dla nich zastępstwa. Nie jest to mój główny zestaw słuchawkowy, ale coś z czego korzystam w podróży lub w biurze. Tradycyjne słuchawki nagłowne odpadają, ponieważ mam problem z przetłuszczającymi się włosami, i takie słuchawki niestety to jeszcze przyspieszają. W domu to nie problem, ale poza już spory. Dlatego chcę monitory dokanałowe.

Zakładam wypróbowanie czegoś z polskiej manufaktury CustomArt, która ma całkiem niezłą prasę, a dopasowane do kształtu małżowiny usznej słuchawki zapewniają dobrą izolację od zewnętrznych dźwięków. Czy miał ktoś doczynienia z wyrobami tej firmy? Osobiście jestem zainteresowany nowym modelem FIBAE Black (obecnie ok 1500 PLN).

Dziękuję za ewentualne sugestie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

System gra dobrze, albo nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.