Skocz do zawartości
IGNORED

Wieża z lat 80 do 1500 zł....


Mariusz Stypczyński

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pytam w imieniu kolegi który zamierza kupić sprzęt audio do domu (wieża lub pojedyncze klocki) z lat 80-90 w cenie jak w tytule , marka sprzętu nie gra roli ma to w miarę dobrze zagrać w domowych warunkach , jest tego na znanych portalach mnóstwo ale co wybrać? to trzeba się już trochę orientować w temacie dla tego zwracam się z prośbą do Was bo mam nadzieję że mi coś doradzicie i będzie to dobry wybór. Ja posiadam Onkyo Integrą i jestem bardzo zadowolony ale z tego co podpytałem to kolega bardziej preferuje Technicsa ale nie koniecznie... pozdro...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

przede wszystkim należy zwrócić uwagę na stan techniczny i wizualny,a także na osobę sprzedającą ,w sieci jest od groma ogłoszeń handlarzy,którzy sprzedają sprzęt przywieziony z koszy na elektrośmieci z zachodu,podrapany ,poobijany,a kiedy dobrze wygląda bywa najczęściej po nieudolnych reperacjach-inaczej to wygląda gdy ktoś sprzedaje swój zestaw grający w domu,perełki się trafiają,ale trzeba cierpliwie czekać na okazję.Co do marki ,to sprawa drugorzędna -yamaha,denon ,sony,pioneer,marantz,onkyo-jak będzie w dobrym stanie ,każde zagra dobrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 miesiące temu sprzedałem takie coś,kompletnego Technics-a zadbanego,pierwszy właściciel,itd Naprawdę super sprzęt niestety musiałem ją rozczłonkować bo ciężko było sprzedać jako całość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.