Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumny do Audio Analogue Puccini SE i Marantza NA6005


heiserd092

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie. Noszę się z zamiarem kupna kolumn używanych do Audio Analogue Puccini SE i odtwarzacza strumieniowego Marantz NA6005, połączone to mam interkonektem Inakustic, ale on na pewno idzie do wymiany razem z przewodami do kolumn. Myślałem nad kolumnami w cenie około 3 tys. zł. Mój pokój odsłuchowy ma 23m2, a słucham w zasadzie wszystkiego, od Mike Oldfielda, poprzez Pink Floyd, Placebo. Dla tego poszukuje kolumn względnie uniwersalnych. Do tej pory słuchałem na KEF Q7 - nie moja bajka, zbyt delikatne na górze, dość mocno wyeksponowana średnica, nie pasowały zbytnio do zestawu którym je napędzałem. Następnie B&W DM602 S3, i w zasadzie brzmiały fajnie, ale w nich brakowało mi czegoś w basie, zejścia, coś było nie tak. Miałem przez chwile AE Neo ONE, ale to raczej czysto z ciekawości i raczej w zestawie z pianocraftem w sypialni. Noszę się z zamiarem kupna kolumn podstawkowych, lekko rozjaśnionych. I teraz prośba do bardziej osłuchanych użytkowników, co byście polecili do mojego zestawu? Myślałem nad Dynaudio, ale byłby to zakup w ciemno, nigdy nie miałem okazji posłuchać kolumn tego producenta. Z tego co pamiętam gdy byłem na odsłuchu w pewnym salonie audio, bardzo podobało mi się brzmienie Usherów S520, ale myślę że w cenie około 3 tys. można jeszcze lepiej ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.