Jump to content
IGNORED

Tuiko Noriko w Katowicach

soleilmoon

Recommended Posts

Wybiera sie ktoś na koncert?

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zwazywszy na fakt, ze koncert Tujiko laczy sie z otwarciem nowego klubu w Katowicach (Elektro, Pl. Sejmu Sl. 2 - wejscie to samo co do Hipnozy), a ceny biletow sa bardzo niskie (20zl) obawiam sie, ze nie bedzie tam mozna wetknac stopy;), no i ze Tujiko jednak nie tak przeogromnie interesujaca;) -- spasuje. Chetnie sie dowiem jednak jak bylo.

05. 02 wystapi w tym samym lokum Gamboyzz Orchestra - ktos o nich juz tutaj pisal. Zreszta to moze byc calkiem ciekawe miejsce.

pozdrawiam.

Hidden Content

było miło :D i tłum był tesz ;-)

elektro :D panowie od nagłośnienia są głusi :D

jak będziesz się tam wybierał zabierz stopery

Hidden Content

>elektro :D panowie od nagłośnienia są głusi :D

taaaaa, uwielbiam to... w Hipnozie bylo zawsze tak samo przy okazji kazdego wystepu DJsko, elektronicznego na jakim tam bylem (Amon Tobin, Herbalizer, Funki Porcini, jacys japonscy terorysci ;) i troche innych). Da sie wytrzymac ok 5 minut, potem juz tylko czuje sie 'masaz watroby', ech...

Ciekawe, ze w wypadku jazzu z koncertu na koncert wydaje sie byc w Hipnozie coraz lepiej. Nawiasem piszac - zarowno jesli idzie o naglosnienie jak i zachowanie publicznosci.

a zapytam jeszcze - czy to elektro jest jakies wybitnie male? z opisow w prasie mozna bylo wywnioskowac, ze maciupenkie, ale nie chce mi sie wierzyc...

pozdrawiam.

Hidden Content

malutkie oj malutkie :-)

hm wydaje mi się że panowie od nagłośnienia myślą że im głośniej tym lepiej ;-) bo w elektro przynajmniej jest tak napewno :D

swego czasu byłem na imprezie gdzie pan który grał (bardzo miły człowiek) chciał dać w ryja gościowi z obsługi w klubie który co swoje przejście obok niego dawał głośność na końcówce mocy na maxa, uspokoił się jak usłyszał od zgromadzonych żeby sobie poszedł i nie wracał (w dość dosadny sposób).

Hidden Content

"jak i zachowanie publicznosci. " publiczka swoją drogą - to dla mnie było ciekawe doświadczenie socjologiczne :D płace za wiazd na koncert i słucham opowieści "o pryszczu na dupie" :D nieważne dziewczęta nadrabiały resztą :D

Hidden Content

No tak, moze te gadajace dziewoje ze swoimi barczystymi menami przeniosly sie z Hipnozy do piwnicy;). Zreszta w Hipnozie mam ja swoich stalych ulubiencow (ha, wcale nie dziewoje i wcale nie barczyste mlodzience, ktore sie oczywiscie zdarzaja, ale im bardziej jestem sklonny wybaczyc mlodziencze rozpasanie jakos) - widuje ich na niemal kazdym koncercie, gadajacych zupelnie bez zazenowania, dodatkowo w trakcie najczesciej wychodzacych (zupelnie mnie zdumiewa, ze to ci sami ludzie za kazdym razem, jak oni moga sie tak meczyc...?).

Napisz cos wiecej o tym koncercie - jak sobie radzi owa 'japonska bjork' na zywo (czy na zywo? czy moze byl to, jak to czesto bywa przy takich okazjach, set djski?). Znam jedna jej plyte o sugestywnym tytule, ktory ktos przetlumaczyl na jezyk language jako 'Make Me Hard';) - nie zrobila specjalnie piorunujacego wrazenia.

Pozdrawiam.

Hidden Content

Malutka dziewczynka o dlugich czarnych prostych włosach (jak to japonki) :-) i laptop.

Miły głos - wyluzowana - piła sobie wino paliła papierosy :-) ot tak jak można było się spodziewać.

W 2 cześci (jeśli to była druga część) zagrał jakiś pan dj a Tujiko postękała troche do tego i się skończyło - gość grał ok a nawet jak na Katowice bardzo ok - puszczał Autechre, Aphexa i takie tam ogólnie szeleszcząco ;-) (wiekszość publiki z koncertu sobie poszła i chwała im za to).

"Japońska Bjork" hehehehehe przesada to nie ta liga :D Bjork to kasa i reklama (swoją drogą ultramaryna przesadza czasami w opisach) a tu była akcja bardziej żywiołowa. Mi się podobało.

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.