Skocz do zawartości
IGNORED

Sluchawki + DAC. Budżet ok. 1500 zł


MichalZZZZ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, klaniam sie nisko, 
Na wstępie zaznacze, ze jestem kompletnym laikiem w tej kwestii, niemniej jednak z Państwa pomoca chcialbym kupic mozliwie jak najlepszy sprzet. Szukam sluchawek nausznych zamkniętych do zastosowań takich jak przedewszystkim gry, filmy/seriale, ktorych jestem wielkim fanem, oraz do muzyki typu hip hop/rap, oraz sporadycznie muzyka klubowa. Przez kilka lat używałem sluchawek Sennheiser HD555, ktore sa bardzo wygodne, ale mam wrażenie, że moglbym miec cos lepszego jezeli chodzi o doznania podczas oglądania filmow czy grania w gry, dlatego chcialbym wyprobowac cos innego. Sluchawki będę podpinal pod laptop i telewizor (Acer Predator Helios 300 i LG Oled C9). Budżet jakim dysponuje to powiedzmy ok. 1000zł na sluchawki i ok. 500 zł na wzmacniacz (jezeli zajdzie taka potrzeba, to moge delikatnie naciagnac budzet). Myslalem o sluchawkach ATH-MSR7b, ale jestem tez otwarty na inne propozycje. Co Panstwo sadza o tych sluchawkach do takich zastosowan o ktorych wspominam wyżej? Zrodlo sredniawe, bo telewizor i laptop, wiec pewnie potrzebowalbym do nich jakis wzmacniacz, dobrze mysle? Np DragonFly Black to dobry pomysl ? No i dluzszy kabel chyba, bo zdaje sie te sluchawki maja za krotki zeby podpiac do telewizora.

Dziękuję i przepraszam za niekompetentność. Bardzo liczę na pomoc z Państwa strony. 

Jezeli na forum jest ktos, kto zajmuje sie sprzedaza takich rzeczy i chcialby mi zaproponowac cene za owy sprzet, to zapraszam na priv.

Pozdrawiam,

Michał

Ps. nie potrzebuje i nie chce mikrofonu do sluchawek, gram zazwyczaj w samotnosci ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez MichalZZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

mamy w ofercie model ATH-MSR7b i powiem tak; to taki złoty środek między słuchawkami jeszcze mobilnymi a domowymi. Dość wygodnie leżą na głowie, przyjemne w dotyku pady i pałąk. Audioquest Dragonfly to świetny pomysł i do słuchawek Audio Technica pasuje idealnie. Wpadnij do nas posłuchać. Alternatywa zawsze się jakaś znajdzie, np Audioquest Nightowl jednak tutaj na DAC już za dużo nie zostanie.

Zapraszamy ?

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze słuchawek polecam zawsze HD600 - to nadal słuchawki referencyjne, bardzo wygodne i powiedziałbym, że najlepsze w cenie ok. 1000 zł - tyle, że są otwarte.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Rozważyłbym na Twoim miejscu 2 opcje : Audio Technica Msr7B lub Beyerdynamic dt770 w wersji 250ohm. Te drugie wymagają mocniejszego wzmacniacza ale odwdzięczą się wyższej jakości brzmieniem. Obie słuchawki powinny przypaść Ci do gustu Zważywszy na Twoje oczekiwania.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.