Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumny omnipolarne - kto słuchał, czy warto kupić?


fan-brzydkich-rzeczy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, fan-brzydkich-rzeczy napisał:

Widzę złośliwości pisane

Jest jak napisałem.

 

MBL dla mnie to już historia, nie ma tu z mojej strony nawet cienia złośliwości, - sam byłbym niepocieszony, gdyby ktoś to napisał, a byłbym posiadaczem, to naturalny odruch.

Można słuchać i cieszyć się dźwiekiem, to że krytykuję dowolną rzecz temu nie przeszkadza.

MBL latami wygrywał z konkurencją, można się czuć wyróżnionym posiadając takie zestawy.

Każdy exkluzywny produkt jest na swój sposób atrakcyjny czy wyjątkowy, może dostarczać wciąż radości.

Kolumny MBL są wyjątkowo wyjątkowe.

Mam nieco wiedzy o technice, stąd wypływają wszystkie moje opinie, można się z nimi nie zgadzać.

53 minuty temu, fan-brzydkich-rzeczy napisał:

Wywierają na słuchaczach ogromne wrażenie, bo tak grają. Z fenomenalna przestrzenią

Napisałem że robią wrażenie, nie jest w ogóle możliwe by tego nie zauważyć.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez 747
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w audio tak i w powszechnym życiu konsumenta, każdy czymś się kieruje przy wyborze. Nic nie trwa wiecznie. Każda z firm ma swoją krzywą rynkową. Co by nie było, gupio by było, gdy w co drugiej chałupie stał MBL ?

Mamy szeroką ofertę inności i dobrze, bardzo dobrze, bo jest m. in. punkt odniesienia, a to cenne przynajmniej z mojego punktu widzenia.  

Osobiście, rozgraniczam mBL na elektronikę i głośniki. I choć są mocne podstawy, aby wsio razem pracowało, to z powodzeniem dalej używam elektroniki, bo leży mi ich stylistyka np. seria dzielonek 1511F,  1611F czy Pre 6010D. Od dawna nie są już szczytem w sensie technologicznym i tu chyba nikt nie ma wątpliwości, natomiast mają coś w dxwięku co mi bardzo leży i pasuje. a np. końcówka 9011, to właśnie przykład takiego amp z którym mógłbym żyć do końca, ale nie dlatego, ze uważam ją za najlepszą cokolwiek miałoby to znaczyć, a dlatego, ze ma pewien zespół cech, które mi odpowiadają, a co wiecej, z b. wieloma kolumnami różnej maści b. dobrze się zgrywała.  

 Rozumiem też innych, którym cebule z jakiś powodów nie odpowiadają. I dobrze. Jest wiele innych ciekawych konstrukcji nie wyłączając obszaru diy. Grunt się tym bawić, nie zapominajac co w tym najważniejsze jest, a każdemu pozostawić swobodny wybór.  

Z resztą.., od dłuższego już czasu mam dosyć tego całego hajenda, tych wyścigów, tego lepsze, gorsze... szukanie nie wiadomo czego...

życie ucieka jak diabli, a tyle jeszcze płyt zostało do wysłuchania, a Ci, którzy tworzą też wieczni nie są i coraz częściej RIP

Parę dni temu Eddie Van Halen, młody chłop, a mnie ściska od wspomnień i nie wiem co napisać. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.