Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  516 członków

Marantz Klub
IGNORED

Odtwarzacz SA 14 S1 SE...pytania.


MG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem chyba na dobrej drodze do poszerzenia mojego zestawu o combo SA14/PM14 a tym samym wysłania zestawu PM66KI/CD67SE na antresolę?.

Właśnie testuję w domu odtwarzacz SA14S1SE i potrzebuję wskazówek obsługowych,

pytanie pierwsze dotyczy odtwarzania płyt SACD, czy płyta oznaczona jako Multichannel zostanie prawidłowo odtworzona? Co prawda w instrukcji napisano ze należy nacisnąć przycisk SOUND MODE i wybrać opcję MULTI a system przetworzy dźwięk wielokanałowy w 2-kanałowy (downmix),  ale tu nie mam pewności czy rzeczywiście tak się stanie, nie mam takiej płyty aby przeprowadzić próbę.

Druga sprawa dotyczy filtra jakościowego, ma on dwie pozycje 1 i 2 oraz wg instrukcji opcję wyłączenia, zauważyłem że tej opcji nie da się uruchomić, alb 1 albo 2, potem żadne manewry przyciskiem nie pozwalają układu dezaktywować.

Proszę kogoś bardziej biegłego w obsłudze o pomoc. Dzięki.

Edytowane przez MG
litera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 miesiące temu...
  • Moderatorzy
W dniu 30.07.2020 o 21:00, MG napisał:

Jestem chyba na dobrej drodze do poszerzenia mojego zestawu o combo SA14/PM14 a tym samym wysłania zestawu PM66KI/CD67SE na antresolę?.

Właśnie testuję w domu odtwarzacz SA14S1SE i potrzebuję wskazówek obsługowych,

pytanie pierwsze dotyczy odtwarzania płyt SACD, czy płyta oznaczona jako Multichannel zostanie prawidłowo odtworzona? Co prawda w instrukcji napisano ze należy nacisnąć przycisk SOUND MODE i wybrać opcję MULTI a system przetworzy dźwięk wielokanałowy w 2-kanałowy (downmix),  ale tu nie mam pewności czy rzeczywiście tak się stanie, nie mam takiej płyty aby przeprowadzić próbę.

Druga sprawa dotyczy filtra jakościowego, ma on dwie pozycje 1 i 2 oraz wg instrukcji opcję wyłączenia, zauważyłem że tej opcji nie da się uruchomić, alb 1 albo 2, potem żadne manewry przyciskiem nie pozwalają układu dezaktywować.

Proszę kogoś bardziej biegłego w obsłudze o pomoc. Dzięki.

Cześć.

Dopiero teraz natknąłem się na Twoje zapytanie. Ten filtr jest na stałe i działa w dwóch wariantach, dlatego nie ma możliwości wyłączenia go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.