Skocz do zawartości
IGNORED

Czy PC-E600 obsługuje cd-txt?? HELP!!!!!


Piwman

Rekomendowane odpowiedzi

Wedle zapewnień sprzedawcy (Allegro) od którego kupiłem pianocrafta wieżyczka powinna obsługiwać cd-txt, jednak podczas odsłuchu płyt nagranych w NERO (nagranych z cd-txt) na wieży nie pojawiają się tytuły utworów itp. Na starej wieży (sony) tytuły są wyświetlane bez problemu. Więc o co chodzi?? czyżby E-600 nie obsługiwało cd-txt?? Sprzedawca próbował mnie potem zbajerować, że PC-E600 odczytuje cd-txt tylko z oryginalnych płyt - co wydaje mi się wręcz śmieszne. A może trzeba płyty wypalać jakoś inaczej. Proszę o opinie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, odnosnie samego E600, najprawdopodobniej nie odtwarza cd-text, w przeciwieństwie do E400, ktory z tego co pamietam odtwarza na 100%, producent przewaznie te informacje podaje rowniez na sprzecie, a tego w E600 nie widze, oraz w samej specyfikacji tez tej informacji nie ma, takze najprawdopodniej to nie wina plyty, lecz sprzetu, E400 rozni sie bardziej niz E600, niz tylko to, ze ma dodatkowo dvd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Biuletyn

    Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi najnowszymi wiadomościami i informacjami?
    Zapisz się
  • KONTO PREMIUM


  • Ostatnio dodane opinie o sprzęcie

    Ostatnio dodane opinie o albumach

  • Najnowsze wpisy na blogu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.