Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  80 członków

Spotify Klub
IGNORED

Spotify w samochodzie problem z połaczeniem


wydra9
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem z łączeniem się z aplikacją Spotify z modułem w samochodzie który działa na Wifi, moduł jest dokładany do nie fabrycznego radia 1din zamiast tacki CD w radiu. Gdy udostępnię Wifi z telefonu i połączę się modułem pod te Wifi aplikacja nie widzi modułu by na nim móc włączyć muzykę. gdy połączę się drugim telefonem pod wifi udostępnianego z pierwszego telefonu, aplikacja na drugim telefonie widzi od razu ten moduł i mogę słuchać. Co dziwne gdy już słucham na tym module i włączę aplikacje na pierwszym telefonie aplikacja widzi że odtwarzana jest muzyka na tym module i drugi telefon mogę już wyłączyć. Czy jest jakiś magiczny sposób na to by nie musieć używać drugiego telefonu? Kupiłem aplikacje Hify która widzi moduł na pierwszym telefonie udostępniającym Wifi, czasem to działa długo się łączy, często się zdarza że gubi połączenie z modułem i już go później nie widzisz aż do resetu modułu. Z połączonym drugim telefonem nigdy nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.