Skocz do zawartości
IGNORED

Elac F5. + MF 5si


Adam Adamski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem i znalazłem Elaki grają z mfem rewelacja Panowie.Wszystkim polecam tę kolumny.Sonica Opole 4 godz odsłuchu i pojechały do domu Pozdrawiam wszystkich

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Adam Adamski napisał:

Szukałem i znalazłem Elaki grają z mfem rewelacja Panowie.Wszystkim polecam tę kolumny.Sonica Opole 4 godz odsłuchu i pojechały do domu Pozdrawiam wszystkich

Jak już tak chwalisz, to wypadało by skrobnąć trochę konkretnie na temat grania całości, pozytywy, a może i jakie negatywny się znajdą, czegoś brakuje😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok mogę już coś skrobnąć.

Tak więc Elac DRF 52 + MF5si+PD50+NS6170+Oyaide V2+RCA melodika purple rain ( jutro przyjdą RCA od Wireworlda Equinoxy 😎 na tą chwilę po ok 35 godz grania zaskoczyła mnie swoją energetyką.Zwinna szybka kolumna.Gora gra gładko jedwabiście gładko nie iskrzy w punkt można bez problemu godz słuchać.Srednica czysta i przejrzysta  raczej neutralna.Niskie jest ich dużo w sensie wypełniają mój salon 20m2 bez problemu ale tonalnie nie jest to jakiś bass pt "pełny" . W def Leppard mi go brakuje Mettalica wiadomo co też mogłoby być go więcej.

Za to podoba mi się gitara Briana Bromberga od nowa Three o Clock Blues z Erykiem przeszedł w inny wymiar.Ladna scena idąca do przodu ale nie jakoś bardzo na boki i w głębie ,może zmiana streamera na wyższy model coś by zmieniła.Jednak i tak daje poczucie autentyczności.

Uważam że wiadomo przeskok z electrino 250 słuchając nie wiem 4 lata albo i 5 jest duży.

Jesli o mnie chodzi zakup trafiony 100 % . Ładna góra ładna średnica niskie Czyste precyzyjne ale dyskretne.Za to energetyczne i szybkie kolumny.Naprawde zwinne.

Podoba mi się potrafią mnie rozruszać może dlatego że mam 52 lata.A, łatwe w ustawieniu tak że to było też ważne.Nie będę mówił że jestem jakimś wybitnym audiophilem bo tak nie jest coś czasem słyszę ale mogę powiedzieć że warto ich posłuchać.Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że jesteś zadowolony 🙂 Przy tej klasie sprzętu przydałby się rzeczywiście lepszy przewód niż Melodika z podstawowej linii. Pamiętaj, że przewody można wypożyczać i testować w domu. Kable ewidentnie "grają" i można nimi wyraźnie wpływać na finalne brzmienie. Jeśli system jest świeżo kupiony, warto dobrze się z nim osłuchać aby świadomie poszukać przewodu, którym ewentualnie wprowadzimy ostateczne korekty. Zawsze znajdzie się jakiś aspekt, który będziemy chcieli zmienić lub poprawić.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Adam Adamski napisał:

Gora gra gładko jedwabiście gładko nie iskrzy w punkt można bez problemu godz słuchać.Srednica czysta i przejrzysta  raczej neutralna.

Słuchałem Reference podstawkowych i się z tym zgadzam, nawet miałem wrażenie lekkiego wycofania wysokich, co przy wielogodzinnych odsłuchach przez niektóre osoby może być pożądane.

 

5 godzin temu, Adam Adamski napisał:

A, łatwe w ustawieniu tak że to było też ważne.

Podstawki też są pod tym względem bardzo uniwersalne i dobrze znoszą nawet bardzo bliskie ustawienie od ściany, a bas nie buczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim.

Idą już na Equinoxach makabra!Dynamika szczegółowość ja pier... .!

Przepraszam ale nie miałem pojęcia że kable mogą tak grać ciągle się uczę.Przeciez to ludzkie pojęcie przechodzi . Myślałem że już jestem głuchy ale nie, nie jest jeszcze tak źle.Swiadomie wybór padł na eskimosy 8.Dynamika i szczegóły , czystość no nie wierzę.Elaki co mogę powiedzieć materiał pt blues,jazz instrumenty tak.Mocniejszy beat pt metal mocny rock już nie.Basu na blusie,jazie jest na styk czyli więcej byłoby za dużo.5 dni słuchania wciąż odkrywam nowe pokłady możliwości mojego stereo. kable  glosnikowe chyba też pójdą w worlda?No właśnie dobry temat Panowie co Wy na to?Jak zwykle wszystkich    ciepło pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.