Skocz do zawartości
IGNORED

Musical Fidelity V90 LPS, zmieniać czy upgrejdować?


slyszecisze
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy
33 minuty temu, bolo_senor napisał:

szanowny kolego , jak nie rozumiesz słowa sugestia to zajrzyj do internetu.

Ja ci nic nie kazałem , i też napisałem wcześniej , że to nie jest krytyka , i jest to tylko sugestia - właśnie po to byś tak tego nie odebrał , jak odebrałeś. Nawet wytłumaczyłem czemu. Więc nie pisz bzdur , że ci czegoś zabraniam. Sugerować , to nie to samo co zabraniać.

W zamian za upust  zostałeś poproszony o wyskrobanie recenzji kupionego pre , a ty użyłeś cudzych sformułowań jako swoje . Nie jest to fer , ani w stosunku do sprzedawcy , ani do nas . Bo zrobiłeś to nie za darmo.

Lepiej napisać coś swojego zwyczajnie , by choć innym się przydało , niż bełkot niemający nic z prawdą wspólnego. 

 

 

 

 

 

 

 

I nie ty jeden pisałeś recenzje tego pre , więc wiem co pisze. Innym udało się to zręczniej.

 

Bolo, ale pie*rdolisz!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, bolo_senor napisał:

W zamian za upust  zostałeś poproszony o wyskrobanie recenzji kupionego pre , a ty użyłeś cudzych sformułowań jako swoje . Nie jest to fer , ani w stosunku do sprzedawcy , ani do nas . Bo zrobiłeś to nie za darmo.

Lepiej napisać coś swojego zwyczajnie , by choć innym się przydało , niż bełkot niemający nic z prawdą wspólnego. 

 

 

Art. 212.
§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,
podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.
§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.
§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.

 

Człowieku!!!!

Ty oszalałeś

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
2 minuty temu, slyszecisze napisał:

Art. 212.
§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,
podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.
§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.
§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.

 

Człowieku!!!!

Ty oszalałeś

Już się nie nakręcajmy 🙂 .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że warto pokusić się o jakieś podsumowanie. Chociaż jest to trochę trudne, ale jednak spróbuje.

Dziękuję Wszystkim za udział w wątku.

Dziękuje Wszystkim bez wyjątku.

Uważam, że instytucja forum jest po to aby dyskutować, wymieniać się spostrzeżeniami, no i oczywiście spierać. 

Osobiście lubię dyskusje, lubię tą szermierkę słowną.

Dyskusja rozwija, czegoś można się dowiedzieć, czegoś nauczyć.

 

Wracając do meritum. Nie testowałem równolegle innych preampów i nie zamierzam tego robić w najbliższym czasie.

Oprócz muzyki mam jeszcze jakieś inne sprawy na głowie, zresztą tak jak wielu.

Ta zabawa w przekładanie klocków, kabli, analizowanie niuansów brzmieniowych jest dla mnie na dłuższą metę męcząca.

Na pewno są inne preampy może lepsze, a może gorsze. Ja nie mam takiej pamięci muzycznej, żebym po kilku dniach po włączeniu następnego urządzenia mógł obiektywnie stwierdzić, że to gra lepiej niż tamto lub odwrotnie. Czasami mogą być takie różnice, że i ja to zauważę, ale jednak trzeba zauważyć, że im cena wyższa to na ogół różnice coraz bardziej subtelne. Po co więc mam się szarpać?

Kolega w tym wątku napisał, że jak coś nie zagrało to już raczej nie zagra. Ma rację.

Ale,

To jak z tą dziewczyną na przystanku.

Jak Ci wpadła w oko to po co szukać dalej?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Mam obydwa przedwzmacniacze o których mowa w tym wątku i jak na moje ucho to między tymi dwoma urządzeniami nie ma jakichś większych różnic które by mogły zadecydować o przewadze jednego nad drugim,wszystko zależy od repertuaru i oczywiście spasowania reszty toru.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
11 godzin temu, *SAURON* napisał:

oczywiście spasowania reszty toru.

Myślę, że szczególnie od tego zależy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.