Skocz do zawartości
IGNORED

Co powiecie o The Libertines?


norwidos

Rekomendowane odpowiedzi

W.g. mnie ich najnowsza płyta Up The Bracket to niesamowita dawka muzycznej energii. Coś niebywałego! Jak dla mnie arcydzieło. Czy moglibyście polecić coś w tym stylu? Jestem pewien że ten rodzaj muzyki to jest właśnie mój gust muzyczny. Taki mały rockowy absolut:) Drugie na liście mam The White Stripes więc szukam takich klimatów.

Pozdrawiam i zgóry dziękuję za tolerancję i propozycje kolejnych energetycznych zespołów!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up the Bracketes to chyba nie najnowsza ich plyta.

 

Ale poza tym to fakt, zespol w stylu. Bardzo lubie gitarowe, bezpretensjonalne brzmienie. W Danii za rok 2004 zespol dostal palme i to pierwszenstwa na polu nowej dobrej muzyki w najwazniejszym pismie muzycznym na lokalnym rynku. W UK nie tak na topie bo tam podobnych zesoplow na peczki. Ale doskonala muza. Takze bardzo lubie.

 

Gdyby The Beatles urodzili sie 18 lat temu to pewnie tak by dzis brzmieli. Przy okazji naszym sympatycznym zespolom krajowym zwrocilbym uwage na fakt, jak wazna jest w utworkach melodia. Bez niej ani rusz.

 

pzdrw

 

soso

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam The Bravery z Nowego Jorku. Wyszly single w UK. W marcu bedzie plyta. Poki co mozna obejrzec i posluchac na stronie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) . Jesli dobrze poszukac to na necie mozna znalezc "demo" czyli wlasciwie plyte ktora wyjdzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.