Skocz do zawartości
IGNORED

Czy ktoś może opisać dzwięk płynący z ..


Avathar

Rekomendowane odpowiedzi

Sbwooferów:

- B&W AWS650

- B&W AWS675

- YAMAHA yst1500

Prosze podajcie mi jakies suby do okolo 2000 - 2500 oczywiscie nie po cenach distr....

Które mają to cośw sobie - głęboki bass, chodzący po podlodze....

Oczywiscie do muzyki - roznej - i 40% do KINA.

zestaw do ktorego cche to kupic >> K/H 430 + B&W603 s3

 

BŁAGAM POMOCY!!!!!!! MAM TYDZIEŃ ABY COŚ ZAKUPIĆ.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam B&W AW675 z 602 S3 .Piekielna moc .Trzymam go skręconego prawie na zero,a i tak w kinie prawie szyb nie rozwala.Moja opinia -do kina super,do stereo zbyt mocny i łatwo dominuje w dzwięku nad moimi kolumnami.Chyba ,że potrzebujesz naprawdę dużo ciężkiego basu. Dużo lepiej wygląda z 603 S3 niż AW650.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK - a czy w głębokości basu są duże róznice miedzy AW675 a AWS600?? bo wolalbym wydac mniej :) - moc czasem potrzebna ale czy aws600 nie poradi sobie?? pokoj narazie 25m - moze bedzie wiekszy ale wtedy rozwazam zakupienie jeszcze jednego i spiecie ich razem...

Dzieki za pomoc.... w poniedzialek bede chyba słuchał - zna ktoś jakiegos importera w WARSZAWIE - który ma te cacka od ręki?? bo jestem w poniedziek - i po odsluchu w TOPHIFI - moge odrazu kupic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno jakie wejsia powinien miec sub?? HIGH-LEVEl (Stero)?? LOW-LEVEL (stereo)??

Na co głownie patrzyć?? Co mi sie przyda?? czy można podpiąć subwoofer do amlitunera obydwoma wejsciami?? czy zakuci to prace?? zalezy mi aby do stereo bylo podlaczone HIGH-LEVEL a do kina jakimms innym conectorem?? - czy wejscie CYFOWE też musi być?? - prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradzi - ale czy z biedą?? czy bas bedzie naciagniety?? czy raczej gleboki i pelny?? Węźmy pod uwage wykle podlogowki - gdy graja w miare to bass jest gleboki - a w momencie podgloszenia prawie na full to juz nie jest taki głeboki. Bo niechce tez wydac 1800 zl i byc nie zadowolony cholera - zeby sie dalo porzyczyc taki SUB do domu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Biuletyn

    Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi najnowszymi wiadomościami i informacjami?
    Zapisz się
  • KONTO PREMIUM


  • Ostatnio dodane opinie o sprzęcie

    Ostatnio dodane opinie o albumach

  • Najnowsze wpisy na blogu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.