Skocz do zawartości
IGNORED

audiotechnica AT12XE - igła?!


Prospero

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś wie gdzie można nabyć igłę do tej wkładki? Ewentualnie czy istnieje jakieś przyzwoite zastępstwo? Powracam do słuchania analogów!!! ( mam ich około 600 ) Właśnie zakupiłem pięknego technicsa sl23a. Była w nim taka właśnie wkładka. Już pierwsze przesłuchania rozbudziły apetyt co do jej możliwości ale i ujawniły stan igły:(... W poniedziałek dostanę nowego shura M44G ale mimo wszystko chciałbym sprawdzić jak ta wkładka sprawuje się z nową igłą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...

Witam!

Dolacze do watku z pytaniem o parametry techniczne AT 12XE (szlif, pasmo, napiecie wyj., optymalny nacisk itd.), bo jakos nie moglem znalezc w sieci informacji na ten temat.

Ponadto interesuje mnie oryginalna igla to tej wkladki - moze ktos z kolegow wie gdzie mozna takowa nabyc (nie chodzi mi o zamienniki, bo byly tu na forum zle opinie o nich).

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"wuuaala"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

jak kupujesz na ebay przez paypal to rach ciach ciach.

dobra stare wygi dawac tu nam te parametry :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę obserwować A..gro. Wystawiał gość oryginalne igły ATS 12 ale conicale. Cena jak na oryginał rozsądna ok 40PLN. Zam nabyłem kilka i jestem b. zadowolony z brzmienia.Dużo ciekawiej brzmią niż zamienniki z North Serwisu.Niestety nie mam namiaru do gościa , ale można wklepać w zakończonych aukcjach Audiotechnica i może wyskoczy.Tym ostrzem (z cantileverem można uratowac inne wkładki AT)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 7 lat później...

Witam wszystkich. Potrzebuje pilnej porady....pomocy...?

Mam wkładke AT 12 potrzeba mi kupic igłę ....czytam Was ....i Neta ...i nie wiem....czy ATN12XE ....Wamat lub Kropos....czy odradzacie.....i szukac czegos...innego. Lub wymienic wkładkę....tylko na co....?

Mam Denona GT 750.

Bardzo proszę o wyrozumiałość.....jeżeli nie trafiłem z wpisem to proszę go usunąć lub przekierować. Dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Biuletyn

    Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi najnowszymi wiadomościami i informacjami?
    Zapisz się
  • KONTO PREMIUM


  • Ostatnio dodane opinie o sprzęcie

    Ostatnio dodane opinie o albumach

  • Najnowsze wpisy na blogu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.