Skocz do zawartości
IGNORED

Tone Winner AD-86D


kangie
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle zdjęć a wszystkie są rozmyte, niewyraźne, ciemne. Wszystkie fotografie są nieostre!
Wszak fotki powinny zachęcać do zakupu opisywanego sprzętu, tymczasem patrząc na nie zastanawiam się czy mam coś z oczami.

Sprzęt studyjny i oprogramowanie studyjne. Edytory, sekwencery, stacje robocze (DAW), authoring, stoły, maszyny i linie replikacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy
W dniu 17.12.2023 o 12:59, yayacek napisał:

Tyle zdjęć a wszystkie są rozmyte, niewyraźne, ciemne. Wszystkie fotografie są nieostre!
Wszak fotki powinny zachęcać do zakupu opisywanego sprzętu, tymczasem patrząc na nie zastanawiam się czy mam coś z oczami.

Yayacku Drogi, masz rację. Czytelnicy zasługują na lepszej jakości zdjęcia. Biorę ten temat na tapet i już rozglądam się za jakimś aparatem i lepszym światłem. Generalnie mam też wadę wzroku (stożek rogówki) i nie wszystko widzę ostro. Żadne okulary nie pomagają. Najlepiej widzę na dworze w świetle dziennym. W pomieszczeniach mieszkalnych w okresie jesienno-zimowym źrenice powiększają się i wchodzą w zakres zniekształceń fundowanych przez pierniczony "keratoconus" rogówki. Nie to żebym się tłumaczył, ale świadom jestem własnych ograniczeń. Mam nadzieję, że forma tekstowa i przesłanie w miarę wchodzi, bo jeśli to też kuleje, to... 😉

Dzięki za konstruktywną krytykę, która zazwyczaj prowadzi do rozwoju.

14 godzin temu, Marek.S napisał:

Sprzet moze fajny ale jak zwykle 'jedzie chinszczyzna' (w negatywnym tego slowa znaczeniu) na kilometr a design frontu to po prostu przerobiony amplituner Yamahy z lat '90.

Co tam sie stalo z kablami przy plytce wejsciowe?

Z bliska wygląda całkiem dobrze. Fotki rzeczywiście słabe. Plusem jest "analogowe" brzmienie i świetny DAC na pokładzie. No, ale każdy już powinien sam podjąć decyzję co wybrać do swojego systemu.

Edytowane przez kangie
Literówka

"Life is too short for boring HiFi..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kangie napisał:

Czytelnicy zasługują na lepszej jakości zdjęcia. Biorę ten temat na tapet i już rozglądam się za jakimś aparatem i lepszym światłem

Aparat to tylko narzędzie. Jakikolwiek wystarczy ale statyw i światło byłyby przydatne. Ludzie lubią kupować oczami i lubią oglądać ostre fotki w katalogach czy innych świerszczykach 😉 

7 minut temu, kangie napisał:

Mam nadzieję, że forma tekstowa i przesłanie

Moja zażalenia tyczyły TYLKO obrazków.

Wielki plus za Jacqueline du Pre - jak słuchać to tylko mistrzów w swoim fachu.

Sprzęt studyjny i oprogramowanie studyjne. Edytory, sekwencery, stacje robocze (DAW), authoring, stoły, maszyny i linie replikacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Miałem ten wzmacniacz w ramach testów Audiostereo. Szczerze mówiąc nie podał mi się. Ostre, suche granie bez większej dynamiki. Z klasy "A" to chyba tylko grzanie i pobór prądu. Zresztą nie podobał się większości "testerów". Ten wzmacniacz grał gorzej i bardziej szaroburo i ostro niż mój Arcam A29. A - klasowy Sugden A21 se signature którego teraz mam to jakieś totalne przeciwieństwo A- klasowego Tonewinnera. Sugden gra kolorowo, barwnie, precyzyjnie z mocą i wykopem. Mimo że granie wydaje się barwne to wszystkie instrumenty które znam oraz głosy ludzkie sa prawdziwe jak nigdy...

Edytowane przez marcinmarcin

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.