Skocz do zawartości
IGNORED

Denon 1705/1710 + Wherfedale Diamond- MM


Pitban

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Miałem przyjemność porównania Denona 1905 z Wharfedale'ami Diamond 9.5 i Dali Concept 6 oraz Yamahy 550 z tymi samymi głośnikami. Osobiście duzo bardziej podobał mi sie Denon, bylo wiecej szczegółów, przestrzeni, a Yamaha dawala za dużo (jak dla mnie) basu. Co do kolumn, Wharfedale podobały mi sie bardziej niz Dali ze wzgledu na minimalnie potezniejszy bas. Dali nie byly zle, ale z odsluchu Diamondów miałem wiecej radosci. Na Twoim miejscu zdecydowalbym sie na Denona z Wharfedale'ami. Tylko nie mozesz zalozyc, ze to co mnie bardziej sie spodobalo, spodoba sie bardziej i Tobie :-) polecam samodzielny odsłuch, to naprawde dużo daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Damiankas,

po przesluchaniu mialem bardzo podobne odczucia jak ty. Dzwiek byl potezniejszy niz w przypadku Yamahy. A pozatym napedy w Yamaha sa slabe i coraz bardziej rozawzam Denona.

Co do glosnikow, to jeszcze biore pod uwage cristal 30 i suba do tego. Czasami lubie troche wiecej basu (szczegolnie na filmach), cena porownywalna,

 

Slyszalem tez same cristale bez suba, tez sobie dawaly rade ( 3000 zl z denonem)

diamondy juz 3900. Zainwewstowac na samym poczatku??

 

Reasumujac Diamondy bez, czy Cristale 30 z subem??

 

P.S.

jakis fajny sklep we Wrocku( oprocz top Hi-fi i media)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlsnie wrocilem z media marktu :) po wnikliwym przesluchaniu, smie twierdzic, ze crystale 40 graja lepiej niz diamondy! mam wrazenie ze sa mocniejsze, bardziej muskularne... z drugiej strony diamondy graly jakby bardziej aksamitnie. hmm... juz sam nie wiem... a moze do crystali dokupic jakiegos suba??

poradzcie cos koledzy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam od niedawna ten zestaw (Denon , Diamond8.4...) i jesli mam byc szczery to w muzyce ilosc basu (mocy) jest, jak dla mnie, wystarczajaca w zupelnosci(nawet mnie czasem zadziwia, moze to kwestia niezbyt duzego pokoju ok 15m) - a wcale nie mam ustawionejrozdzialki na maxa. W filmach moze rzeczywiscie czasem brakuje 'przytupu', co moze dac tylko sub.

Mnie jednak najbardziej zalezalo na sluchaniu muzyki z dobra przestrzenia i 'scena', a w tym diamondy sa switna, jak sam zauwazyles.

 

Ps. mala rada: kolumienki zagraly bardziej wyraziscie i z mocniejszym basem po podlaczeniu w bi-wiringu, moze warto sprubowac przy odsluchu w sklepie...

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A propos biwiringu, trochę szczegółów tutaj

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Biuletyn

    Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi najnowszymi wiadomościami i informacjami?
    Zapisz się
  • KONTO PREMIUM


  • Ostatnio dodane opinie o sprzęcie

    Ostatnio dodane opinie o albumach

  • Najnowsze wpisy na blogu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.