Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  203 członków

McIntosh Klub
IGNORED

Kabel sygnałowy RCA/XLR do C2700 i Mc452


Jasion1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Klubowicze. Poszukuję nowego kabla sygnałowego RCA/XLR do C2700 i Mc452 na chwilę obecną mam starego Linna Black RCA tak aby grało.

Mam też sporo rozmyśleń nad przewagą XLR nad RCA. Na zagranicznych grupach są tematy gdzie uważają iż c2700 lepiej gra na RCA niż XLR

Proszę o rady sprzętowe i opinie co myślicie na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ,

 

U mnie wprawdzie cześciowo jest Mac ale do połączenia Linn Selekt i MC312 ostatnio używam Mogami 2534 . Myślę że warto wypróbować bo nie jest drogi, poza tym uważam że to bardzo zrównoważony kabel nie eksponujący zbytnio żadnego zakresu. 

Linna Black znam bardzo dobrze i na tym tle Mogami powinien wypaść dużo lepiej. 

Z innych kabli , które mam i znam to wart uwagi jest też Audioquest McKenzie w tum przypadku w stosunku do Mogami jest znacznie fajniejsza góra pasma i bardziej wypchnięty do przodu środek pasma , wiec może się sprawdzić w niektórych konfiguracjach i gustach . 

there are no answers, only choices ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, McGege napisał:

Cześć ,

 

U mnie wprawdzie cześciowo jest Mac ale do połączenia Linn Selekt i MC312 ostatnio używam Mogami 2534 . Myślę że warto wypróbować bo nie jest drogi, poza tym uważam że to bardzo zrównoważony kabel nie eksponujący zbytnio żadnego zakresu. 

Linna Black znam bardzo dobrze i na tym tle Mogami powinien wypaść dużo lepiej. 

Z innych kabli , które mam i znam to wart uwagi jest też Audioquest McKenzie w tum przypadku w stosunku do Mogami jest znacznie fajniejsza góra pasma i bardziej wypchnięty do przodu środek pasma , wiec może się sprawdzić w niektórych konfiguracjach i gustach . 

Mówisz o XLR czy RCA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak miałem okazje porównać te kable w wersji RCA i XLR . 

Co do zakupu to można to zrobić na stronie dystrybutora . 

https://mogami.pl/80-reference-studio-xlrm-xlrf 

Ja zamawiałem znajomego , który obsługuje rynek pro audio [muzycy, koncerty itp], wiec mi je ubrał w koszulki takie jak chciałem , wtyki itp 

there are no answers, only choices ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jasion1 napisał:

Z ciekawości zapytam czy masz taki kabel jak dostępny na rynku  z wtykami Neutrik NC3FXX-B ? Czy zmieniałeś wtyki na jakieś inne??

nie pamietam jaki dokładnie był model tych wtyków, zdałem się n kolegę fachowca z założenia że jak robią te kable dla muzyków to raczej stosują wtyki trwałe na tyle żeby się nie luzowały po kilkudziesięciu/kilkuset wytknięciach w gniazdo . 

Pamiętam że nie były jakieś specjalnie drogie bo koszt był granicach 30 paru złotych za sztukę i były to Neutriki

Myślę że to co proponuje dystrybutor na stronie spokojnie da radę 

Na pewno są lepsze w takich odczuciach jak się je wtyka w gniazdo niż wtyki Kacsa Audio [mam wrażenie że są luźniejsze] , bo te wtyki mam akurat na kablu Audioquest McKenzie , który zamawiałem u Węgrów https://kacsa-audio.hu/en

Jak byś się zdecydował na Audioquesta to jest spokojnie 50% taniej kupić u nich na metry włącznie z zakończeniem u nich niż kupowanie gotowego w Polsce

 

there are no answers, only choices ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.