Skocz do zawartości
IGNORED

iFi iCAN Phantom zrecenzowany w StereoLife!


iFi AUDIO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

iFi iCAN Phantom zrecenzowany na łamach StereoLife! Ten flagowy wzmacniacz od brytyjskiego producenta jest idealny do wszelkiego rodzaju słuchawek, co tylko potwierdzają słowa recenzenta. Opisuje go on m.in. w następujący sposób:

"Opisywany wzmacniacz jest w stanie tchnąć życie w dowolne słuchawki - nie tylko te szczególnie wymagające pod względem parametrów elektrycznych, ale także te brzmiące nieco zbyt ciepło, ospale i niewystarczająco klarownie."

"Co wydaje mi się jednak jeszcze ważniejsze, moc flagowego wzmacniacza iFi Audio jest zawsze pod kontrolą i nie musimy za nią płacić czymś w rodzaju zachwiania równowagi tonalnej czy ogólnego wrażenia, że dźwięk jest nieprzyjemny, szorstki, techniczny i na dłuższą metę okaże się zwyczajnie nie do zaakceptowania. Wprost przeciwnie - iCAN Phantom nawet w trybie tranzystorowym gra wyjątkowo neutralnie i naturalnie (to nie to samo). Dynamika i przejrzystość równoważone są płynnością i stuprocentowo prawidłową barwą. Innymi słowy, nawet jeśli zdecydujemy się na ustawienie dające w teorii najbardziej bezkompromisowy, chłodny, bezduszny dźwięk, wzmacniacz nie zamieni się we wściekłą maszynę do rozszarpywania muzyki i obrzydzania słuchaczowi poszczególnych jej składników. Powiem więcej - mam dużą słabość do lamp, ale po przeprowadzeniu kilku pierwszych prób, sprawdzeniu wszystkich funkcji testowanego wzmacniacza, odkryciu jego ekstremów, wróciłem do trybu tranzystorowego i korzystałem z niego bardzo, bardzo długo. Z wieloma słuchawkami to właśnie on sprawdzał się najlepiej. Tryb lampowy także jest świetny, przede wszystkim dlatego, że producent nie przesadził z ciepłem. Tryb lampowy także jest świetny, przede wszystkim dlatego, że producent nie przesadził z ciepłem. To wciąż ten sam wzmacniacz, tylko odrobinę cieplejszy i łagodniejszy. Można powiedzieć, że wybierając tryb "Tube", dokonujemy pewnej transakcji, poświęcając odrobinę neutralności, przejrzystości, dynamiki i precyzji lokalizacji źródeł na rzecz barwy, spójności i muzykalności."

Szczegóły pod LINKIEM.

Dystrybucja w Polsce:
21Distribution
Pabianice, Reymonta 12
www.21Distribution.pl

www.ifiAudio.pl

ifiaudio_ican_phantom_01.jpg

ifiaudio_ican_phantom_02.jpg

ifiaudio_ican_phantom_03.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.