Skocz do zawartości
IGNORED

Dostawcy elementów których polecacie.


Jendrek

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie wielu z was poszukiwało szczególnych elementów/podzespołów. Pewnie bywało, że ze strony dystrybutora/sprzedawcy padała odpowiedź: owszem, ale sto sztuk, albo: nieeeeee, to się nie opłaca.

Proponuję wątek w którym można polecać miejsca gdzie klient spotyka się ze szczególnie uprzejmą i kompetentną obsługą. Może uda się stworzyć mapę firm do których warto zadzwonić/napisać w przypadku bardziej wymagającego zamówienia. Proponuję ograniczyć polemikę do minimum, wpisujmy tylko pozytywne przykłady które moga być pomocne innym hobbystom.

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lachowski Toroidy.pl - pomysł założenia wątku przyszedł mi do głowy przy okazji zamawiania trafa do wzmacniacza (dwa monobloki zasilane oddzielnie z jednego rdzenia, z osobnych uzwojeń. w sumie osiem uzwojeń wtórnych). cierpliwość i kultura z jaką Pan Lachowski z firmy toroidy zmagał się z moimi oczekiwaniami jest godna pochwały i przebiła konkurentów. po tygodniu korespondencji mejlowej miałem u siebie dokładnie to o co mi chodziło. trafo w wykonaniu audio z ekranowaniem, nie buczy i trzyma parametry które podkreślałem dla mnie jako ważne. polecam.

ps. zaczynajcie wpisy od firmy której dotyczą, będzie łatwo poruszać się po wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam znana firme Qba. Szybki kontakt, rzeczowa dyskusja i spełnienie najwymyślniejszych moich zachcianek. Czego nie moge powiedziec o AkustyKu, który nie raczył nawet odpowiedziec na żadnego maila za co przy okazji pozwole sobie z tego miejsca podziękować - JA WAS TEŻ

Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Bardzo dobry pomysł. Sam przechodzę przez piekło szukając kondensatorów Panasonic FC, lub Elny. niestety nie trafiłem jeszcze na firmę, która ma je w swojej ofercie i sprzedaje w detalicznych ilościach. Na szczęście istnieje takie forum gdzie o pomoc nietrudno.

 

Ja ze swojej strony polecam TME. Szybko, sprawnie i bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kondensatory ELNY sprawdź tu :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Panasoników FC sam szukam.

Polecić mogę firmę Toral

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) niskie ceny traf i bardzo dobry kontakt mailowy . Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panasonic Fc mają w RS Components

dokładny link

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

mają też Elny i inne

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Biuletyn

    Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi najnowszymi wiadomościami i informacjami?
    Zapisz się
  • KONTO PREMIUM


  • Ostatnio dodane opinie o sprzęcie

    Ostatnio dodane opinie o albumach

  • Najnowsze wpisy na blogu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.