Skocz do zawartości
IGNORED

Parametry trafa w Yamaha DVD-S510


LeStat

Rekomendowane odpowiedzi

>sq8ju

Więc ten nieszczęsny filtr może być zbędny i czy usunięcie jego nie pogorszy dźwięku?

Pisze na nim 293VR35E, a sprawdzanie miernikiem nic nie daje, bo skoro spalony.

 

Bawić w przewijanie to mi się raczej nie chce, pewnie zrobię zworki, ale jeśli to filtr z ferrytem, to czy może być jakikolwiek inny?

 

I czy można zewrzeć go bez wymontowywania zepsutego i po prostu połączyć odpowiednie wejścia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowicz o nicku Ahaja napisał 26 listopada 2004 w wątku Gainclone :

 

"Na razie mam GC w obudowie po ex - Yamaha DVD s510 - gdy po raz drugi padł laser wybebeszyłem wszystko ze środka ... i chwilowo walczę z przednią ścianką - na Grobli w 'ZRÓB TO SAM' chłopaki przycięły mi 2 sklejki za 4,50. Pozostaje pomalować powiercić pod potka i przełącznik (włącznik mam z tyłu). Myślę jeszcze o umieszczeniu w tej obudowie preampa phono (projekt rjm) ... tylko nie wiem czy mi się zmieści kolejne trafo..."

 

Może ma jeszcze te bebechy i ci pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Biuletyn

    Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi najnowszymi wiadomościami i informacjami?
    Zapisz się
  • KONTO PREMIUM


  • Ostatnio dodane opinie o sprzęcie

    Ostatnio dodane opinie o albumach

  • Najnowsze wpisy na blogu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.