Skocz do zawartości
IGNORED

sennheiser mx500 czy koss ksc55 hmmmm


Head

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra przymierzam sie do zakupu słuchawek do 100zł (wiem, wiem, zaszaleałem... :P) OK więc są dwa typy tak jak w tytule:

- sennheiser mx500

- koss ksc55

 

1. Które mają lepsze brzmienie ???

2. Które są bezpieczniejsze dla zdrowia ??? (oczywiście głośność ustawiona w granicach zdrowego rozsądku...)

3. Które byście wybrali ?

 

Jakieś inne typy to droga wolna...

 

No to do dzieła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Head, 1 Kwi 2005, 18:59

 

>No dobra przymierzam sie do zakupu słuchawek do 100zł (wiem, wiem, zaszaleałem... :P) OK więc są

>dwa typy tak jak w tytule:

>- sennheiser mx500

>- koss ksc55

 

Koss gra paskudnie. Wlasciwie jeszcze nie slyszalem dobrze grajacych sluchawek tej marki.

Mam Koss PortaPro, mx500, mx400 i mx300. Z tych wszystkich wybralbym mx400.

mx300 sa zbyt ciemne i maja rozlazly bas, a mx500 sa zbyt jasne i troche meczace przez ostrosc sopranow.

Bardzo analityczne. W mx400 wszystkiego jest w sam raz i slucha sie po prostu przyjemnie. I sa tansze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zakupiłem w/w słuchawki MX500. Utrzymanie w uszach średnie, ale może być ( wole to jak wciskanie "koreczków" Koss'a The Plug. Brzmienie dla mnie rewelacyjne, stereofonia i przestrzeń na wysokim poziomie a bas to nie wiem skąd się bierze z tych pchełek, i to moim zdaniem w pełni kontrolowany, żadnego buczenia-dudnienia. A co do wypowiedzi KRZYZAK'a to raczej nie zgodzę się z opinią zbyt ostrej góry, ale to tylko moja subiektywna opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Biuletyn

    Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi najnowszymi wiadomościami i informacjami?
    Zapisz się
  • KONTO PREMIUM


  • Ostatnio dodane opinie o sprzęcie

    Ostatnio dodane opinie o albumach

  • Najnowsze wpisy na blogu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.